Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről (lentebb)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről (lentebb)?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy lánnyal kezdek összemelegedni... mondjuk ő bejön nekem, meg én is neki, de.. már 2 kapcsolatom volt, és kb 1 hónaposak:S a csajok miatt lett vége.. mármint megcsalás/stb...

Namost nem tudom, hogy mi legyen, legyen köztünk valami, vagy ne..mert egy kicsit elegem van hogy mindíg én szívom meg a végén, de viszint a csaj is tetszik.Azért szeretném hogy legyen köztünk valami, mert tetszik a lány, de viszont azért nem, mert tartok attól, hogy a végén csak szenvedés lesz ez is.Mit gondoltok erről??Voltatok már iylen helyzetben?

Kort/nemet is, köszi!!


17/F


2010. máj. 26. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább keress mást...
2010. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Öcsi! Az élet csupa szenvedés, de ettől tudod értékelni a jó dolgokat. Max. ne vedd olyan komolyan 1 hét után.
2010. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is vágj bele. Ha megszívod, az egy újabb tanulság, egy újabb lépés a jellemfejlődésedben. Tudom, hogy baromira nem vígasz, de ahogy mondani szokták, ahol gyalulnak, ott hullik a forgács... (Ha nem próbálkozol, nem fogsz találni sosem senkit.) (37/F, aki 33 éves korában talált rá arra a lányra, akire érdemes volt rátalálni.)
2010. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mindig csak azon aggódsz majd, hogy megint csalódni fogsz, akkor sosem tudsz majd rendesen belemenni egy kapcsolatba. Sajnos az élet ilyen, valakinek sokszor kell csalódni, szenvedni, mire megtalálja az igazit. De hidd el, annál nagyobb az öröm utána, hogy végre ráleltél valakire, aki igazán szeret. :) Én is megszívtam az 1. két barátommal (1 hónapos ill. másfél éves kapcsolat után), szörnyen szenvedtem és elhatároztam, hogy soha többé senkivel nem jövök össze, mert nem akarok többet szenvedni. Aztán megismerkedtem a mostani barátommal, akit nem is nagyon akartam közel engedni magamhoz az elején, mert féltem, de Ő kitartóan ostromolt, míg végül beadtam a derekam, beleszerettem, és azóta is - 2,5 éve - együtt vagyunk. Szóval légy bátor, merj új kapcsolatba kezdeni, mert sosem tudhatod, mikor találod meg A lányt. Az igaz szerelem megtalálásához sajnos a csalódások is hozzátartoznak, de talán pont azoknak a lányoknak a tükrében még jobbnak tudod majd látni azt, aki tényleg szeret. :)
2010. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19/L - lemaradt az előbb :$
2010. máj. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sosem tudhatod meg ha nem próbálod meg:)

Mindenképpen próbáld meg a csajjal ha nem nem jön össze akkor keress mást.

L/15

2010. máj. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!