Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves fiúk/férfiak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk/férfiak, akik kapcsolatban éltek. Beszélgettetek már úgy egy lánnyal napokon keresztül, hogy közben van párotok?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy semmit nem akartok a másik lánytól, csak beszélgettek (neten), mint barátok. Személyes találkozás nem volt.
2017. szept. 3. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
simán! miért ne?
2017. szept. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Ilyenből, mindig van legalább 10. Egyikkel sincs olyan szándékom, hogy megfektessem. Talán, úgy mondanám, szánalomból, mert mindnek vannak problémái, amiket nincs kinek elmondani.
2017. szept. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben nincs szó problémáról, de ha az emberiség általános problémáit idesoroljuk, akkor mondhatjuk, hogy szoktunk beszélni róla. Viszont a saját magánéleti gondjainkat meg sem említettük egyszer sem.
2017. szept. 3. 12:32
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is van három ilyen csaj ismerősöm akikkel neten rendszeresen beszélgetek és csak egyikkel találkoztam. A barátnőm megbízik bennem, tudja jól hogy nem akarok tőlük semmit, csak én ilyen vagyok aki lányokkal is ugyanúgy tud barátkozni. Azzal akivel találkoztam ő vele már 8 éve írogatunk egymásnak még egy online játék alatt ismerkedtünk meg, és azóta is jó a viszonyunk, csak eddig nagyon távol laktunk egymástól, aztán ő közelebb költözött az egyetem miatt, és még közelebb egy munka miatt és mivel csak alig 20 km választott el minket egymástól akkor találkoztunk először ami nagyon, de nagyon furcsa volt, de jól kijövünk, és gyakrabban találkozgatunk. A barátnőm is jól kijön vele, ő is akkor ismerte meg amikor elhívtam hozzánk a párjával együtt egy kerti sütögetésre elég jóba lettünk így négyen, nagyon jó társaság lettünk.
2017. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy vannak még ilyen barátságok. :) Nem sok barátomnak/barátnőmnek meséltem el eddig, de ők kicsit furcsának találták, ezért írtam ki a kérdést, hogy valóban ennyire egyedi lenne ez az egész?


Köszönöm a válaszokat egyébként. :)

2017. szept. 3. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!