Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, hogy csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, hogy csók közben ne álljon fel?

Figyelt kérdés

Más helyzetben, úgy meg lehet szűntetni, hogy ha harapom a nyelvemet,vagy egyéb módon okozok kisebb fájdalmat magamnak, de csók közben azt nem lehet, viszont elég ciki ha például akkor történik, amikor az utcán csináljuk.. De az is kellemetlen, amikor összebújva csináljuk, és érzi, hogy valami mozog.. /de ugyanez a "gond" fentáll akkor is ha pl csak simán összebújunk, vagy az ölemben ül. /és itt nem konkrét emberről beszélek, mert az esetek 99 százalékában ez történt/

Van erre valami megoldás? :)


2008. okt. 20. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne csinálj ebből gondot. ez igy természetes, az lenne a baj, ha nem igy lenne. a csajoknak egyébként is tetszik a dolog.
2008. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, tudom hogy így kell működnie, de akkor is zavar.
2008. okt. 20. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Srác... ezen max akkor segíthetsz, ha levágod... Ne légy már ökör, tudod, hány srácnak nem tud fölállni? Örülj neki haver.
2008. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is örülj neki, hogy áll. :) Ha sikerül úgy helyezkedni, mikor összebújtok, hogy a csaj ne érezze, akkor meg van oldva... Amugy ha lány lennék, nem örülnék, ha lenne egy pasim én nincs nála "mozgás". :P Sztem nem ciki, normális. :)
2008. okt. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem teljesen természetes dolog...lehet hogy a lánynak az elején egy kicsit fura lehet hogy mi is történik deh megszoja sőt szerintem izgatja is, és érzi hogy télleg szereted nem csak kihazsnálod:)
2008. okt. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
lany vagyok...nagyon szeretem, amikor a pasinak, akivel csokolozom felall a kukkancsa, m az azt jelenti, h jol teszem a dolgom es kivan, ami csak jo lehet ;)
2008. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!