Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti szoktátok a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szoktátok a pasik lábait nézegetni és megdicsérni?

Figyelt kérdés
Itt a rövidnadrágos idő, egyre több pasilábat látni az utcán.
2010. máj. 25. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Én mindig megdicsérem a férfilábakat. Megyek az utcán, és mindenkit megállítok, hogy milyen szép a lába.
2010. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Őszintén szólva nem nagyon érdekel. Olyan embert választok páromnak aki tetszik, akkor gondolom a lába is de nem tudatosan. Más fiúkat meg nem nézek mert nem érdekelnek akkor sem ha épp nincs párom. Ha én kimegyek akkor dolgom van és nem nézelődni akarok.
2010. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

aham.megszoktam nézni :) sőt..

igazából nem a láb a legfontosabb a párválasztásnál, de vannak nagyon szexi férfilábak :) határozottan megszoktam nézni ;) || megdicsérni nem szoktam csak a barátnőimmel nyugtázzuk :D:D

15/L

2010. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Látnátok az én majomember lábamxD

17/F

2010. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, az is fontos, h jól nézzen ki. :P


Uccsó válaszololó..én ennek csak örülök, h nem vagy az a metroszexuális bu.zi...:D

18/L

2010. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
megháát..imádommm:)
2010. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én soha nem szoktam direkte a lábait nézni egy pasinak.Annál inkább a fenekét...Viszont volt egy pasim,akinek nagyon szép,hosszú,izmos lábai,hozzá iszonyú jó feneke volt...imádtam nézni amikor vetkőzött/öltözött:)
2010. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
persze h megnézem. na de hogy meg is dicsérjem??
2010. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
milyen már: szia hmm milyen jo lábad van vazeg
2010. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a párom fenekét szoktam.focizik,és olyan jo kemény,kerek.imádom:)))
2010. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!