Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a "lányos"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a "lányos" (vagy jobbanmondva nem férfias) pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

Először is, lány vagyok, és nem vagyok terhes (se medvedisznóember vagy Babi néni és egyebek). Másodszor nem vagyok leszbi, még viccből se. Nem ítélem el őket, de nem jön be se leszbi p0rnó, se egyetlen női ismerősöm se olyan értelemben.

Nah és szóval nem azt mondom, hogy a transzvesztiták jönnek be, csak hát nem tetszenek a macsó, rámenős pasik, vagy a party arcok, sportmániákusok és egyebek.

Akik meg bejönnek, mind vagy asszexuálisak, vagy nem tudom (nem homokosok, ismerek olyat is, és tudom hogyan különböztessek meg asszex pasit homokostól, nem nehéz).

Azon gondolkoztam már, hogy csak föladom ezt az egész pasikeresős ügyet, mert nincs így értelme. Hiába találok pasit aki megfelelne, nem érdeklem.

Szóval bármi ötlet mit lehet csinálni, ha a pasi aki tetszik asszex? (nem érdeklődik se lányok, se fiúk után olyan értelemben, és igen, ismerem annyira, hogy tudjam)


L/19


2010. máj. 25. 02:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
kezdj egy metroszexuális pasival. vagy emoval. most komolyan, ez nem gáz, neked ez az 'ideálod', nem annyira nehéz találni...
2010. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha nem macsó, és nem hajt rád pl mert értékeli a meglevő viszonyotokat, vagy mert másra tekintget, vagy mert nem lóverseny szerinte se, akkor miért lenne aszexuális az összes, akit az utadba sodort a szél? Attomfake :)
2010. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!