Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jelenthet valami, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelenthet valami, ha valaki egy idő után egyszer csak nem beszél a kapcsolatáról?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó lány ismerősöm (talán barátnak is lehet nevezni), aki távkapcsolatban él a barátjával. Eleinte még csak-csak megemlítette, hogy együtt töltötték a hétvégét valahol, vagy hogy ő utazik hozzá, esetleg a srác utazik, de akkor is csak röviden mesélt ezekről a dolgokról. Közben a lánnyal elkezdtünk közeledni egymáshoz, nem történt semmi, én nem kezdeményeztem, mert tudtam, hogy van valakije. Egyszerűen csak annyi volt, hogy beszélgettünk, hülyültünk, és ő kezdett el picit többet hozzátenni az egészhez (pl. ha meglátott, akkor miattam otthagyta a másokkal folytatott beszélgetését, vagy ő kezdte el a vicces fricskázást, amit aztán én visszaadtam). Többször volt már nálunk, volt közös programunk, de ennyi, sosem léptünk át semmilyen határt. Annak ellenére sem, hogy ő kezdeményezte egy idő után, hogy puszival köszöntsük egymást, vagy hogy rendszeresen megérintjük, alkalomadtán simogatjuk egymást pár másodpercig, néha meg is öleljük egymást. Viszont azt vettem észre, hogy egy jó ideje eléggé hallgat a barátjáról (egyszer említette azóta kb. 2 mondatban, de akkor sem lelkendezve), pedig pont hogy ez idő alatt mélyült el kettőnk "barátsága" (ráadásul úgy, hogy itt nincs is igazán senkije, mert máshová való), tehát elvileg oldottabban mesélhetne sztorikat. Jó, lehet, hogy a munka miatt ritkábban találkoznak, vagy hogy nem mindenki szeret mesélni a magánéletéről (mondjuk én soha nem is faggatóztam, nem tartozik rám, önszántából mesélte el korábban azt, amit elmondott), csak kicsit furcsa, hogy az elmúlt hónapokban hallgatott, és pont akkor, amikor egyre jobban elmélyül a barátságunk (vagyis már én sem tudom, hogy ez mi), tehát elvben megoszthatna velem ezt-azt. Szerintetek lehet valami a hallgatása mögött, vagy csak én pörögtem túl az ügyet?

2017. aug. 15. 21:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, véletlenül lemaradt egy "t", szóval helyesen: valamit.
2017. aug. 15. 21:46
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Ennyit én biztos hogy nem olvasok el.


A cím alapján: Vagy igen, vagy nem. De ha jelent is, akkor sem valószínű hogy te leszel a következő. :)

2017. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves "humoros" hozzászóló! Nem kötelező végigolvasni semmit, gondolom, unatkoztál, hogy ennek ellenére mégis ideböffentettél valami nagy bölcsességet. Őszintén szólva nem gondoltam, hogy ki kellene írnom, hogy idióták kíméljenek, de ez az oldal még mindig képes meglepetéseket okozni.
2017. aug. 15. 22:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor nem meséltem, ha rossz volt.. szerintem ez a lány érez valamit irántad, és o sem nagyon tudja hova tenni a dolgot. De mivel ilyen jóban vagytok megkérdezheted hogy Miujsag a csavojaval, szerintem belefér.
2017. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján, szerintem jelent, főleg, hogy ő kezdeményezte, hogy puszival köszöntsétek egymást és találkozásaitok alkalmával simogatjátok egymást...
2017. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, neked is köszönöm a hasznos hozzászólást, ezek szerint nem csak én érzem érdekesnek ezt a helyzetet. Ha nem nagy gond, akkor megkérhetlek, hogy ha elolvasnál egy hosszabb sztorit, akkor írj privit, légyszi? Nyilván nem kötelező, csak nincs túl sok tapasztalatom, és nem tudom hová tenni ezt az egész ügyet.
2017. aug. 17. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!