Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az átlag ondó mennyiség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az átlag ondó mennyiség?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám,hogy 16 éves vagyok,és nagyon ritkán megyek el spriccelve,és ha spriccel is max 1szer,és kevés is jön ki.Több filmben láttam h többször spriccelt az ember,illetve elég nagy mennyiségű anyag jött ki belőle.Mi lehet a probléma?
2008. okt. 18. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Egy orvosi szakkönyvben olvastam, hogy kb egy pálináspohárnyi.
2008. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
pálinkás na. 5-6 cent.
2008. okt. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Na annyi nekem biztos nincsen.Forduljak orvoshoz,vagy attól lehet h későn érő vagyok(bár sztem 16 éves korban már ki kéne h alakuljon)?
2008. okt. 18. 10:41
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

pl nem kéne naponta többszőr csinálni, akkor lenne elég :P

A szervezeted egy nap alatt csak kicsivel több, mint egy alkalomra eleget termel(kb 1.5X annyit, de ez változik elég rendesen.) Persze többször is képes leszel spermiumot lövelni, de az már nem elég a megtermékenyítésre

2008. okt. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A pálinkáspohár tényleg soknap tünik. Az én páromnak is igencsak kevés van, ahhoz képesta mit a filmekben látni, vagy ami az exemnek volt. De mondta, hogy ha napokig nem csinálja/csináljuk akkor több, de nemsokkal volt akkorsem. Szerinte nem probléma, hanem normális.

Mondjuk igaz, nem az a lényeg, hogy sok legyen hanem majd késöbb ha babát akarsz, hogy gyorsak és életképesek legyenek :))

2008. okt. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Az a pálinkáspohárnyi ondó kicsit nagy túlzás. A normál, átlag és elvárt, egy ejakulációval elért ondómennyiség egy teáskanálnyi kell, hogy legyen. Ez bőven elegendő a megtermékenyítésre, ha legalább 150 millió spermát tartalmaznak. Ez meg nem mennyiségi, hanem minőségi mutató. Tehát NEM KELL pálinkáspohárnyi sperma!


A másik: az ondó mennyiségét a prosztata-aktivitás is meghatározza. Nem az számít, hogy mennyi a "kísérőanyag", hanem az, hogy mennyire koncentrált az.

Van aki 7 centiliternyi ondót lövell ki, amely összesen tartalmaz 300 millió spermát. És van aki 3 centiliternyit 500 millió spermával.


Ha "ciki", hogy nem spriccelsz nagyot, akkor fejlesszed. Ne öt percet maszturbálj, hanem legalább EGY ÓRÁT. És óvatosan, finoman, ne mechanikusan, mint a gép. A libidó nagyságának növekedése is hozzájárul a nagy spricchez.


Emellett az is kérdés: Spriccelni akarsz, vagy termékenyíteni.

Mert ha előbbi, akkor SOKSZOR masztrubálj. Ha utóbbi, akkor kevesebbszer. Ugyanis minél hígabb az ondó, annál kisebb erőkifejtéssel repíthető messzebb. És ha egy nap négyszer-ötször elélvez a "páciens", akkor az utolsóknál már - igaz minimális spermát tartalmaz - de igen "nagy" teljesítmény érhető el.

Persze inkább a társas kapcsolatokban keresd a kielégülést, csak elmondtam, hogy mi a nagy spricc titka.

(Nem véletlen, hogy a "gyorsnumerás kalandok előtt" a férfiak nagy része otthon "elintézi magát", és csak úgy megy pásztorórázni. Ezzel "domborítja férfiasságát", mert valószínűleg - a hígabb ondó miatt - nagyobbat fog teljesíteni.

2008. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Az utolsó elég nagy hülyeségeket írt, már bocs, verted már Te ki 4-5X a farkad? a végén már örülsz, ha egy csepp anyag kijön.

[link]

Amúgy szinte minden kérdésre meg lehet találni wikin a választ...

2008. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
A normál mennyiség 2 ml fölött van. Az én párom kb. 3-4 adagot szokott kispriccelni.
2008. okt. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Ja és max. 6 ml. Szal aki telespriccel egy pálinkáspoharat, az vagy felvág, vagy vmi nagyon nincs rendben..
2008. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 k2k2k2 válasza:
Hello! Kicsit elgondolkoztatott ez a dolog.. nah már most én kiprobáltam.. párommal teszteltük a mennyiséget... elsőnek kijött majdnem 7 ml. a második az sokkal higabb volt és az első mennyiséghez képest ez sokkal kevesebb alig több mint 4 ml.. Harmadjára sajna nem az edénybe került az anyag igy arról nem tudok beszámolni.
2010. jún. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!