Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gond és gáz ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gond és gáz ha a péniszem nem olyan mint az átlagos?

Figyelt kérdés
Nagyon gáz,hogyha a szerszámom nem olyan mint az átlagos? hülyén hangzik,nem is nagyon tudom elmondani,nem vagyok körül metélve,de alul a hugyvezeték végénél letapadt a bőr,és ernyedt és álló állapotban is olyan a makk mintha rohamsisak lenne rajta .Tesómnak elmondtam,ő azt mondta,hogy ettől még ugyanugy leheth használni,csak kiváncsi vagyok hallottatok-e már ilyenről...
2008. okt. 17. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, nekem is ez a problémám...legalábbis ahogy elmondták a szüleim, mert nem nagyon szeretek beszélni róla...Am attól még ugyanúgy lehet "használni", csak lehet, hogy majd egyszer orvoshoz kell fordulni, ha probléma jelentezik.
2008. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt a rövid kantár problematika.

Ha merev állapotban nem fáj, akor semmi probléma, de ha zavar, vagy fáj, egy öt perces beavatozás érzéstelenítéssel egy kis bemetszés, és volt nincs probléma!

2008. okt. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Halottam ilyenről, dokihoz :) örülj hogy nem fitymaszükületed van mint nekem xD az kicsit nagyobb cucokkal jár de majdnem ugyanez...
2008. okt. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar,de a lányokat sem zavarja?
2008. okt. 17. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt már nem tudom xD szerintem nem zavarja, de akkor is a dokit ajánlom...

És abszolutt nem gond, 3 férfiból egynek van ilyesmije a péniszével, nem mindnek ugyanaz, de sok emberkének van :) nem vagy egyedül...


NWO

2008. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább téged zavar, és így nem tudsz feloldódni szexnél, emiatt is jobb, ha az első előtt "megcsináltatot"
2008. okt. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is csak akkor csúszik hátra a bőr, amikor már a csajban vagyok. 15 lánnyal feküdtem eddig le, szóval túl nagy problémát nem okozott.
2008. okt. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!