Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van remény arra, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van remény arra, hogy egy ilyen ember megváltozzon? Hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe teljesen bele vagyok zúgva már régóta és csodák csodájára megkeresett, hogy ismerkedni akarna. Nem hittem el. Randiztunk is párszor, de nem lett belőle semmi, mert ő úgy érzi, hogy nem tudná magát elkötelezni most meg élni akar. Sajnos a füvet sem veti meg.Felajánlotta, hogy lefeküdne velem, de visszautasítottam.

Tudom, hogy egy teljesen más értékrend meg minden, de egyszerűen valami vonz benne. De tudom, hogy nem kéne és el kéne engednem, de nem megy.

Mit csináljak?



2017. júl. 4. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Próbáld elfelejteni, és egy ennél érdemesebb srácra fordítani a figyelmedet...
2017. júl. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Csak egy kicsit legyél már igényes!


Még hogy egy füvessel... Tényleg nagyon vonzó lehet, fhú mennyire!


21/L

2017. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
A fűvel semmi gond nincsen, ha nincsen ráfüggve valaki. A "még élni akar" hülyesége miatt viszont érdemesebb elfelejteni.
2017. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ha annyira kívánod tedd nmeg. Nagyon rövid az élet ezen rágódni. Utána tudni fogod hogy kell-e még neked. Meg az is lehet fordul a kocka és te nem fogod akarni őt, ő pedig megvesz érted. Vagy nem. De szerintem menni kell előre, nem egy helyben toporogni és keseregni mi legyen...
2017. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

5. Magyarországon ritka esetben van normális fű, inkább a herbál fordul elő. Ilyenkor a füves egy kísérleti alany.


Miután premier plánból végignéztem egy ilyen embernek a leépülését (majd azt is, hogy letette a füvet, és felállt), szerintem igen is van baj ezzel.


Nyugodtan pontozz le érte,

de láttam, amit láttam.


21/L

2017. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te egy ilyen embert láttál, nekem meg több ismerősöm van, akik alkalmi szinten szívnak egyet, néha amikor összeülnek többen. Ugyanolyan ez, mint az alkeszeknél, sokkal többen élnek az alkohollal alkalmanként, 1-2 hétvégente, mint akik valódi alkoholisták lennének.
2017. júl. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem kemény füves az illető, de az én értékrendembe nem fér bele.
2017. júl. 4. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!