Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok mutatni csunya fiut nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mutatni csunya fiut nekem?

Figyelt kérdés
Mindenki azt irja magáról itt gyikon hogy milyen csunya közben az utcán sétálva nem is szoktam látni ronda srácokat 35év alattiak között.Aki ugyérzi hogy ronda nyugottan küldje el nekem uzenetben a képet és megmondom öszinten a véleményem vagy ha ismersz csunya fiut kuldjetek el az adatlapját Megnézem.Azt is irjátok oda hogy mi az ami nemtetszik mert nem biztos hogy eszreveszem 20L

#csúnya #csunyafiu
2017. jún. 6. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Én már csináltam ilyet, akkor nem volt válasz... :D

Hidd el, hogy vannak ronda fiúk, férfiak, akik senkinek sem kellenek.

Én teljes mértékben tisztában vagyok ezzel, és nincs szükségem kegyes hazugságokra.

2017. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
En kuldok kepet ha te is 😀😆
2017. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ő nem fiú, férfi, de istentelenül csúnya.

2017. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Steve Buscemi? Lehet hogy csúnya viszont qrva nagy arc!


Én nem küldök képet mert naggggyon jól nézek ki ;)

2017. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az :), de iszonyat csúnya.
2017. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, ha Buscemi csúnya, akkor én meg rettentő csúnya vagyok.

:(

2017. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy-két, magát rondának tartó srácról láttam már itt képet, egyik sem volt vészes (leszámítva azt a tömény önutálatot és enerváltságot, ami néha szinte sugárzott róluk). Volt aki kifejezetten jóképű is lehetne egy jobb frizurával, más ruhákkal vagy némi edzéssel.
2017. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!