Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nagyon rossz ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nagyon rossz ha a pasitoknak hideg a keze ujjazás közben?

Figyelt kérdés
Hideg a kezem, mindig, és soha nem melegzik fel, kivéve ha fürdök, viszont utána egy perc és lehűl. Nem dohányzok, alapból ilyen. Nyáron is. Barátnőmmel még nem történt meg az első, szűz is vagyok. nem tudom, hogy nem lenne-e rossz neki, ha hideg kézzel ujjaznám meg előjáték közben. Nagyon rossz?
2010. máj. 17. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nem jó ha hideg :D De ha bedugod neki akkor úgyis felmelegszik, szóval csak az első pár másodpercben lesz hideg az ujjad :)
2010. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem rossz ha hideg:)..Főleg egy fülledt meleg napon.. Legalább felfrissít:P:)

18/L

2010. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem rossz, csak először kellemetlen picit. De ott bent nem sokáig maradna hideg :D
2010. máj. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd közben úgyis felhevülsz és akkor nem lesz hideg xD
2010. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
igyál meg eléotte 1-2 felest :D
2010. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
basszus...minél hidegebb a keze, annál hamarabb elmegyek....:)
2010. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
dugd előbb a seggedbe ott felmelegszik:D
2010. máj. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat, megnyugodtam!

alacsony a vérnyomásom, ezért hideg amúgy :)

ja és köszi a tanácsot, a seggembe fogom dugni.

2010. máj. 17. 21:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Aaahhh.. Nagyoon jó ha hideg;))))
2012. aug. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!