Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha egy lány hosszú ideig nem válaszol?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy találkozunk, aztán említett valami másik fiút, én meg mondtam neki, hogy akkor döntse el melyiket akarja mert nem akarom, hogy folyton a másikról hallgassak a találkozón.

Úgy néz ki eldöntötte mert azóta nem reagál, amit kicsit bunkóságnak is tartok mert minden nap nagyon sokat beszéltünk, reggelente előre írt, hogy felkelt, este én voltam az utolsó akitől elköszönt. Ezek szerint teljesen kiábrándult.


Most ha várok egy kicsit lehet újra ír? Vagy csináljak úgy mintha nem tudnám mi van, "hol vagy? :O" Remélem minden rendben van veled, nagyon aggódok! :/"

Képzeld ma..... stbtb


Aztán egyszer csak elfelejti, hogy min ábrándult ki és válaszol majd?


Van erre valami jó taktika? Tudom, hogy elrontottam de vissza szeretném hozni a helyzetet.


Egyelőre még nem tiltott, nem törölt le, stb, lehet tényleg csak szünetet tart + úgy tudom nagyon elfoglalt is, vizsgázik.


2017. máj. 31. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor bizony nem érdekled őt. Nincs mit tenni, hagyni kell a francba. Én nem írnék neki.
2017. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó de mi az, hogy hetekig rajtam csüngött, meg ígérte, hogy majd ha ráér találkozunk, most meg pont jön fel a városba ahol találkoznánk és azóta nem is válaszol.... addig érdekeltem most meg nem? meg ilyen hirtelen nem? ez számomra bocs de érthetetlen.
2017. máj. 31. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki döntött!S aki nem keres ,nem hiányzol neki annak nem is vagy fontos!
2017. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez ennyi volt.
2017. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Ennyire voltál neki fontos. Gondolom számodra ő volt az egyetlen lány akinek kitüntetett figyelmet szenteltél - na ez a nőknél nem így van, nekik mindig van pár kan aki csapja a szelet, aztán ha az egyik befutó, akkor a többi kuka.


Nyugi, te is leszel majd befutó :) ezt a mostanit meg kakikáld le, ne érdekeljen, ne írj neki, mert csak te jössz ki belőle rosszul.

2017. jún. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért nem hagyod békén? Ne fuss utána.Felesleges!

Ő választott,ès eldöntött mindent.

Felesleges ide bármiféle taktika.

2017. jún. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!