Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon elítélendő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon elítélendő, ha egy egyetemista lány belemegy egy támogatói kapcsolatba, úgy hogy van barátja emellett?

Figyelt kérdés
20\l amúgy
2017. ápr. 20. 14:43
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Együtt élek a barátommal, nagyon sok pénz elmegy így a sajátomból, kb. semmit nem tudok költeni magamra, nehéz így igazi, boldog lányként élnem.
2017. ápr. 20. 16:20
 22/27 anonim ***** válasza:
73%

Ha már nem szereted a barátodat vagy csak nem vele tervezed az életedet,akkor vess neki véget, váljatok el békében.

És ha anyagiak terén így döntesz,akkor keress magadnak támogató pasit.A puncs.hu-n gyerekjáték lesz.

De ne legyél gerinctelen , ne tedd ezt a barátod háta mögött.Ennyire tiszteld már magad és a barátodat is..

Ha ebbe belemennél, úgysem jósolok nagy jövőt nektek.Inkább szakíts vele még mielőtt megcsalnád..


A pénznél meg én nem lennék prosti, csak azért mert nehéz az egyetem mellett jól élni.Én is egyetemista vagyok, tudom mire gondolsz, nehéz így, hogy a nap nagy részében ott vagyunk, alig lehet mellette dolgozni és az ösztöndíj is nevetséges, évek óta nem emelték, semmire se elég.Megértem, hogy nem jó így, de szerintem legyél türelmes és inkább élj szerényebben.

Úgyis elvégzed az egyetemet, akkor majd lesz normális munkahelyed, ami mellett remélhetőleg meg tudod engedni magadnak azokat, amiket most nem lehet.

Mennyi időd van még hátra? Ha alapképzés, akkor gondolom még vagy 1-1,5 év lehet.. Nem ér annyit az a pár ruha, hogy prosti legyél..

Sose fogod tudni lemosni magadról ezt a múltat..De ez csak az én véleményem.

2017. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
87%

Annyira remélem, hogy ez csak egy trollkérdés. Több okból is:


1. Benned felmerül lehetőségként a pénzért b**ás.

2. Te mint pénzért b**ó lány egyetemre jársz.

3. Attól teszed függővé a boldogságodat, hogy mennyi pénzt tudsz magadra költeni.


Na most ha ez így igaz, ahogy leírtad, akkor egyfelől a társadalom csúnyán rothad, másfelől meg hihetetlen, hogy ilyen ostoba tyúkokat egyetemi szinten taníttatunk. Iszonyúan szörnyen borzasztó.

2017. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 opened paradise ***** válasza:
100%

"Támogatói"

Hogy mennyi féle képpen lehet definíálni a k..rválkodást?:O

2017. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

"A barátom mellett nem vagyok eleresztve, enyhén szólva..."


Hát akkor menj el dolgozni, csillagom :)

2017. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A pénzen boldogságot nem lehet venn. De örömöt IGEN! Ami szerintem nem mindegy...
2017. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
De mit kell ennyire ekézni,joga van hozzá.
2017. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!