Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változik meg a mell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változik meg a mell várandós nőknél?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete szeretkeztem a barátommal. 2 napja meg kellett volna jönnie. Ilyenkor a melleim megduzzadnak és keményebbek, érzékenyebbek lesznek. Lehetnek ilyen tünetek terhes nőknél is? Máskor is késett már a menstruációm, de mégis kicsit aggódom, pedig rendesen védekeztünk.

Főleg azon nők válaszait várom, akik voltak már várandósak és tapasztalatból tudják, hogyan változott meg a mellük:)


2010. máj. 13. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár én még terhes nem voltam, de szakmabeli vagyok. Két hét elteltével te gyakorlatilag semmire nem következtethetsz a melledből ítélve. Ilyenkor jelenhet meg először HCG a szervezetedben, amivel egyidejűleg megjelenhetnek a terhességi tünetek is, amik az első időkben ugyanazok szinte, mint a vérzés előtti tünetek. A mell majd később kezd el fájni, feszülni stb. Nem mondom van aki érzi ilyenkor is, de annak általában menstruáció előtt is fáj,vagy csak beképzeli (jajj de sok ilyen van).


Rendes védekezés mellett meg sem szabadna hogy forduljon a fejedben a nem kívánt terhesség :) Nincs mitől félned :):) Ez csak menstruáció előtti tünet, majd el fog múlni, ha megjött, és meg fog jönni :)

2010. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:))

Igazából gondoltam arra is, hogy utána mikor összebújtunk a pénisze "hozzámért" és így történhetett esetleg baj...

2010. máj. 13. 20:56
 3/5 anonim válasza:
Terhesség beálltával a bal oldali mell rendszerint rövid zsugorodás után először az emlőbimbó, majd maga az emlő is lassú növésnek indul ha eleget locsolod :)
2010. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem két hét alatt jelentkeznek a terhesség jelei...
2010. máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
olvastam róla h a mellen hamar jelentkeznek a tünetek.. :S
2010. máj. 13. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!