Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy lány tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy lány tökéletes megjelnése öltözködésileg?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének a válaszok hogy attól függ..172 cm magas vagyok és átlagos/jó testlakatú.
2010. máj. 13. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ekkora hülye kérdést. Nyilván színházban nem a babydoll a tökéletes, dugáshoz meg minek ruha. Talán mindig az alkalomhoz és a saját stílusához illő!
2010. máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Pedáns.

[link]


Szexi.

[link]

2010. máj. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha tökéletes, szép megjelenést szeretnél akkor az edzőcipőt/topánkát felejtsd el (a férfiak utálják) Mindenképpen egy szép magassarkút amitől megnyulik a lábad és kiemelkedik a tested formája!

Divatos flitteres, köves felsők, szatén ingek (van már belőle minden szinben a fehér, fekete, ezüst, sárga, rózsaszin nagyon szép és eleáns) esetleg rá egy boleró.

Csőszárú hosszu nadrág, akár világos vagy sötét famrebe.

2010. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A műköröm sem vetendő meg, egy visszafogottab francia apró diszitéssel nagyon szép tud lenni.

Igaz ez nem az öltözködésre vonatkozik, de ha a szemöldöködet kozmetikussal kiszedett és befesteted akkor nagyon szép formát ad az arcodnak!

2010. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagyobb marhaságot nem is kérdezhettél volna itt. Mi a te stílusod? Akarsz-e valakinek tetszeni?

Nekem pl: semmi bajom a tornacsukával, ellenben a festett, agyonszedett szemöldöktől hányok. Műköröm se kell, van saját, amit lehet festeni.

Ami nekem a legjobban tetszik: tornacsuka, farmer, 5-7 centi szabad bőrfelület, majd egy ízlésesen dekoltált passzos felső, v póló ez utóbbi C kosár és kicsivel afelett állat :), minimális smink vagy annyi se, copfba fogott haj.

2010. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az előző írója 28f.
2010. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

28/F van akinek jól áll a tornacipő meg vannak olyanok amig tényleg jol néznek ki (Convers), de ugye te nem gondolod hogy egy jó állásra, munkafelvételre vagy egy lány a szerelmével egy gyertyafényes vacsorára tornacsukába fog menni??

Szerintem egy igényes jó pasinak igenis a magasarkú tetszik hisz eleve nagyon nőies és karcsúsit (persze nem kell még a sarki közérteb meg kirándulásra is abba menni)

Minden helynek megvan a maga elvárása, ahova ez és ez a ruhadarab illik!

Attól hogy valaki csináltat egy szép szögletes vagy iveltebb szemöldököt (nem tetováltat) ami nagyon szép formát ad az arcnak nem egy agyonfestett ri*banc!

A műkörömről meg annyit hogy nem mindenkinek nő meg a saját körme hosszabbra és valakinek nagyon csunyán betöredezik... akkor miért ne lehetne?

Annyira birom mikor pasik előállnak ilyen tornacsukás farmeros tanácsokkal egy olyan lánynak aki abban kér tanácsot hogy öltözködhetne és lehetne a megjelenése tökéletes!

2010. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem a Converse cipőkre gondoltam (spec pont az se tetszik :D ), hanem a sima, egyszerű Nike vagy Reebok vagy hasonlókra.

Nyílván nem gondolod komolyan, hogy szerintem MINDEN alkalomra ez a tökéletes viselet. "Minden helynek megvan a maga elvárása, ahova ez és ez a ruhadarab illik!", ahogy te is írtad. Emiatt kezdtem azzal a válaszomat, hogy rossz a kérdés. Kinek mi a tökéletes? Hova mi a tökéletes? Mikor mi a tökéletes? Itt most kb 10 kérdésre akarunk egy darab választ adni, amit nem lehet.

Én arra válaszoltam, hogyha el szeretnénk menni moziba, vagy fagyizni. Komolyzenei koncertre, állásinterjúra, nem talponállós étterembe nyílván más szabályok játszanak.

28f

(Te mi?)

2010. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82/L Jolánka néni
2010. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kb erre tippeltem...
2010. máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!