Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a "fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a "fiatal lány idős férfi" kapcsolatot nem, az "idősebb nő fiatalabb fiú"-t viszont ellenzik?

Figyelt kérdés
mit gondoltok erről,ti hogyan álltok a kérdéshez?!
2010. máj. 12. 09:55
1 2
 11/15 anonim válasza:
14%
Dul a feminizmus...ennyi az oka.
2010. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%
14 éves fiú vagyok, és rég óta egy 18 éves lány a barátnőm. Ennyit erről. Elvileg érettebb vagyok az átlagnál,bár én nem tapasztalom..
2010. aug. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nem ellenzem :D más meg nem érdekel
2013. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
jobb egy kis korkülömbség s a pali legyen az idősebb a csaj pedig a fiatalabb hogy fiatalithassa a palit ;)
2016. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez relatív. Szerintem is az azonos korosztály lenne a jó, bár 5 év ide vagy oda az szerintem meg teljesen normális. Ha a férfi tenyleg egészséges, esetleg lehet 10 évvel idősebb is a nőnél, de felette mar sok. Sajnos sok idősebb férfinak van kapuzárasi pánika, és 20 éves, apakomplexusos kislányokat vesznek adott esetben feleségül, ami nem, hogy biológiailag nem lesz jó úgy 20 év elteltével, ha kibírják addig, de pszichológiai és erkölcsi szempontból sem normális.
2019. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!