Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idejáró fiúk, ti nagy, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idejáró fiúk, ti nagy, vagy kis mell pártiak vagytok?

Figyelt kérdés
Biztos volt pár ilyen kérdés,de kiváncsi lennék,hogy mi az ami igazán tetszik,nem úgy értem,hogy az döntő h összejöjj egy lánnyal,de ha válaszhatnál,kicsi cici közepes vagy nagy?
2010. máj. 10. 18:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Értem értem én :D
2010. máj. 10. 19:44
 12/16 anonim ***** válasza:
Közepes.Olyan tenyeres:)
2010. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem a mellméret a legfontosabb
2010. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ha a nagy melleket szeretik akkor a nagy sonkákat, nagy hasat meg nagy feneket mér nem?
2011. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

én amondó vagyok, hogy inkább legyen kicsi egy mell, de legyen szép formás. ha belefér egy tenyérbe, a méret kritériumát teljességgel kimerítette számomra :)


22/f

2011. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én az Ewa Sonnet tipusu hölgyeket szeretem nem a csúnya kövér hanem az az igazi ràmarkolni való, pihe puha popsi és cici.
2012. nov. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!