Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Számotokra igénytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra igénytelen ha a férfinak szőrös a hónalja?

Figyelt kérdés
Vagy épp ellenkezőleg azt tartjátok férfiatlannak aki borotválja?

2017. márc. 8. 06:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Az én pasim szőrös, engem nem zavar, igénytelennek egyáltalán nem tartom, de az sem zavarna, ha borotválná. Egy dolog okozna gondot, ha nem tisztálkodna rendesen.
2017. márc. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Dzsumbuj ne legyen ott orrfacsaró szagokkal, de nem zavar, hacsak néha néha szedi le, és a köztes időben meg ott van. Ápolt legyen, ennyi a lényeg.
2017. márc. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A szag ellen lehet tenni még akkor is ha valakinek olyan hónaljkutyája van hogy néha le kell vinni sétálni.

Én például szeretem hogy természetes de kíváncsi vagyok a lányokat nem-e taszítja.

2017. márc. 8. 07:49
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem tartom igenytelennek.Inkább egy pasi ne borotválja.
2017. márc. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem, az igényesség és a szőrtelenítés között nincs összefüggés. A szőrtelenítés mindig az ép adott divat szerint van.
2017. márc. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem tartom igénytelennek.


Ha rövidre vágja vagy, ha meghagyja az szerintem sokkal férfiasabb.

2017. márc. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem igénytelen a szőr. Számomra egy csupasz férfi nem férfias.
2017. márc. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Nekem épp huszadrendű, elhanyagolható kategóriába esik a hónaljszőr megléte vagy hiánya.
2017. márc. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Én a borotváltat nem szeretem. Legyen természetes és használjon dezodort.

Persze mindenki azt tesz a testével, ami neki jól esik. Sosem szólok bele, de ha már megkérdezi valaki... :)

2017. márc. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

En kulon kerem parom, h ne szedje. Neki alapbol max kozephosszu es nem gondor. Igy megnove is tok apolt hatast kelt.

De mindenhol szeretem h szoros. A hatan is tetszik. En ot igy szeretem :D

2017. márc. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!