Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért lepődik meg mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért lepődik meg mindenki ezen? Nagyon sok más párt is látok ilyent.

Figyelt kérdés

A barátom nem néz ki jól sőt...és nekem azt mondják hogy nagyon szép lány vagyok.És mindenki elcsodálkozik hogy egy ilyen szép lány hogy járhat egy ilyen pasival.

Pedig sok olyan párt látok még ahol a csaj nagyon szép és a pasi ronda.És tudom hogy ezek a kapcsolatok sokkal jobbak és tovább tartanak mint 2 külsőre gyönyörű ember kapcsolata.


2010. máj. 8. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Te figyelj, ha ezt meg kell kérdezni, akkor te nagyon hülye vagy... vagy csak teteted?
2010. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell azzal foglalkozni, hogy más mit mond. A lényeg, hogy te jól érzed magad.

Amúgy számomra ez már nem is meglepő, az viszont sokkal inkább, mikor egy külsőre nagyon jó pasi van együtt egy csúnyább lánnyal... na az meglepő, és nem is túl sűrűn látok ilyet:D

2010. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2nyönyörű és 4éve együtt

bolond vagy-.-

2010. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nielindi ***** válasza:
mért nem tudsz irni normálisan?!?! nem a külsöt helyezném elötérbe, hanem a helyesírást.
2010. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök f*sza, hogy azt mondod a pasidra, hogy ronda.
2010. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem lennék a párod helyében.

Úgy gondolom, hogy mindenki számára a saját szerelme legyen a legszebb, szeresse mindenét úgy ahogy van. Legalábbis én ilyen vagyok, az enyém úgy tökéletes ahogy van, neki vannak a legszebb szürke szemei, és a legszebb szőkésbarna haja, ő a legkedvesebb és legokosabb, mert ő van velem, ő az "enyém".

A szerelemnem elvileg elvakítania kéne, ha azt mondod rá, hogy ronda - szerintem - nem szereted igazán.


Egyébként a csúnya lány-szép fiú felállást én sem gyakran látok.

21/L

2010. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

78%-os lány válasza 100%-osan jogos. Én sem vagyok egy adonisz, de ha a barátnőm felrakná ide a külsőmmel kapcsolatos problémákat meg a kicsinyes dilemmáit, lehetne akármilyen szép, elbeszélgetnék vele, hogy van-e ennek értelme.

23/F

2010. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat nem attól lesz tartós, hogy egy szép és egy kevésbé szép ember alkotja, hanem attól, hogy nem csak a külsőségekre mennek. Ez két "gyönyörű" ember közt is meg lehet...


Amúgy tényleg nagyon szerelemmel teli hozzáállás az, hogy Te (is?) csúnyának tartod.

2010. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!