Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak vagy ne írjak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak vagy ne írjak rá?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő.

Van egy gimis volt osztálytársam akit egyszerűen nem tudok kiverni a fejemből.

Volt,hogy évekig eszembe sem jutott,mostanában viszont nagyon sokszor mindenféle ok nélkül...most is tegnap óta ő jár a fejemben.

Nem beszéltünk körülbelül már 5-6 éve...ez nem azért van mert nem voltunk jóban,sokáig suli után is összejártunk,de mindkettőnknek párkapcsolata volt és valószínűleg mindketten éreztük,hogy nem lesz jó vége.

Azóta ilyen téren nem sok változott,ő ugyanúgy azzal a lánnyal van mint anno,nekem azóta egy másik kapcsolatom van (4 éve).

Tudom,hogy nem kellene ezzel foglalkoznom,de hihetetlen erős bennem a késztetés,hogy ráírjak, másfelől pedig tudom,hogy nem fogok ráírni. Mit mondhatnék neki? Kicsit attól is félek,hogy hülyét csinálnék magamból...

Lehet,hogy kicsit kusza amit írok,de nagyon sok kétes érzés van bennem,nem éreztem még ilyet,ezért fogalmam sincs mit csináljak.


27/N


2017. febr. 6. 07:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit belesüppedtél a mostani kapcsolatodba és így próbálsz újra pezsgést vinni az életedbe. A helyedben nem írnék rá, hanem máshogy dobnám fel a párkapcsolatomat.
2017. febr. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ugyanazzal a lánnyal van, jóeséllyel semmi esélyed nála.

Fölösleges, rosszul éreznéd magad utána.

2017. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Valószínűleg igazatok van.

És szinte biztos,hogy nem is fogok ráírni,csak jól esett kicsit kiírni magamból mert senkinek nem beszéltem még erről.

2017. febr. 6. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!