Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt akarom tudni tőletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt akarom tudni tőletek (lányoktól), hogy nektek is változik az állaga és a mennyisége, és ez természetes?

Figyelt kérdés
Szóval, van a nőknél az a bizonyos folyás, ami fertőtleníti a hüvelyt. (Fehéres vagy átlátszó színű) Nekem ez a menzeszem után pár nappal sokkal zselésebb állagú (olyasmi mint a slejm) és jó pár napig ilyen folyik, majd később folyékonyabb lesz majd alig észlelhető. Szóval a fent említett kérdésre szeretnék választ kapni...
2010. máj. 7. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem szerintem az állaga mindig ugyanolyan, és pont fordítva van, mert nekem menzesz előtt erősebb. De ez szerintem mindenkinél változó.
2010. máj. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2010. máj. 7. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sok nőnél változik az állaga. Figyeld meg, hogy mikor peteérésed van (a vérzésed első napjától számított 14. nap körül), akkor átlátszóbb és zselés, menstruáció előtt meg inkább fehér és sűrűbb. Ez normális.
2010. máj. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem ilyen, ahogy leírtad.

Akkor megnyugodtam...

és amúgy ez korral nem fog változni?

17 vagyok

2010. máj. 7. 11:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem változik szerintem. Én 31 múltam.
2010. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és Neked még mindig ugyanolyan, mint fiatalkorodban?
2010. máj. 7. 11:52
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is fordítva, menzesz előtt szokott lenni, de az állaga ugyanolyan.
2010. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mostanában már nem olyan, mint 17 éves koromban, de szerintem azért, mert egy ideje nincs peteérésem (cisztáim vannak). A nyálkás, zselés időszak mindig kimarad.


11:44-es vagyok (a 31 éves)

2010. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!