Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Creepy lenne felköszönteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Creepy lenne felköszönteni, ha leszedte (! ) a szülinapját, de 10 nappal ezelőtt mondta?

Figyelt kérdés
Tudtam, mert tetszik a srác és párszor beszéltünk. Egész héten jelezte a facebook, hogy lesz, de előtte leszedte. Így egyértelmű, hogy nézegettem az adatlapját? Gáz vagyok, tudom:( 20L
2017. jan. 19. 01:37
 1/8 A kérdező kommentje:
+ Nem tudok a falára írni (barátnőm se), csak üzenet játszik.
2017. jan. 19. 01:51
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Akkor miért nem üzenetet írsz?
2017. jan. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván azért szedte le, mert nem szeretné hogy a falára írjanak! Azzal nem lenne bajom, ha üzenetet kapnék. Ha nem érdekled, akkor visszaír, hogy köszönöm, és ennyi. Ha érdekled, akkor előbb utóbb megint beszélni kezd veled. Lényeg, hogy megvan a lehetősége dönteni.
2017. jan. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ismerősöm, aki pont azért szedte le mindig, mert kíváncsi volt, hogy ki az, aki a napi emlékeztető nélkül is emlékszik a dologra, és nem csak a "kötelező írni" miatt köszönti fel.

Abból, hogy emlékszel a dátumra, nem következik, hogy naponta lesed, simán láthattad pl. az eseményeknél is, ott egész hónapra előre listázza a dolgot.

Írj neki nyugodtan, egy boldog születésnapot felkiáltásból még nem lesz baj :)

2017. jan. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Creepy az, hogy 20 éves lányok úgy viselkednek és írnak, mint a 14 évesek, de komolynak gondolják magukat.
2017. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"creepy"
2017. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj neki, egy repülő lufis smile is belefér.
2017. jan. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#5 lol. nem pont azt írtam, hogy tudom milyen gáz vagyok? :DDD puszi pacsi
2017. jan. 19. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!