Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az érzéketlen, gátlástalan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzéketlen, gátlástalan, gerinctelen, embereket semmibe vevő súttyóknak/k. Rváknak, akik rommá csalják egymást és éjjel nappal hazudnak, van kapcsolatuk és szerelmesek beléjük!? Nekem miért nem jár a boldogság?

Figyelt kérdés

2017. jan. 12. 22:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ne megérteni próbáld a világot hanem alkalmazkodni, és alkalmazd a vonzás törvényét, ha nem vagy elég szép, tégy meg mindent azért, hogy szebb legyél, ha szép nem vagy akkormeg hajts arra hogy gazdag legyél és több boldogság jut neked majd mint annak aki egy adonisz mer a pénz mindent üt!!!, hacsak nem vagy hajléktalan vagy aki minimálbérért robotol már kitudsz menni külföldre, előtte nyelvet tanulsz kicsit, és kitanulsz esetleg szakmát, vagy vannak autógyárak ahol elég szép fizetést kapsz végzettség nélkül is.
2017. jan. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A boldogság is relatív, az hogy szerelmesek beléd nem feltétlen jelent egyet a boldogsággal... Egyébként ne csodálkozz hogy a kutyának sem kellesz ha itt nyavajogsz vadidegeneknek... Tanulj meg boldog lenni szingliként vagy soha a büdös életben nem leszel boldog párkapcsolatban sem! Ez tapasztalat... 20/L
2017. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem ezen múlik a boldogság.Viszont folyamatosan azt hallom,hogy nekem nem jár!És a társ sem.Pedig nem vagyok rossz ember tényleg.
2017. jan. 12. 22:55
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Előbb békélj meg magaddal, aztán jöhet képbe bármilyen más ember.

Ha magadat nem szereted, más se fog téged igazán.

2017. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Bizony nem jár alanyi jogon!

Ez kicsit olyan mint mikor a meddők szidják az abortuszosokat, hogy bezzeg ők kikaparják, nekik meg nem lehet.

Viszont ha az abosok megtartanák, attól ők még nem lesznek terhesek.

Azt az energiát amit gyűlölködésre és dühöngésre fordítasz, inkább használd fejlesztésre, önismeretre!

2017. jan. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!