Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan célozzak rá óvatosan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan célozzak rá óvatosan, hogy a barátnőmnek már van egy pár ősz hajszála, és jobban nézne ki ha befestené a haját?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kritikus téma...
2016. dec. 10. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Minek vagy vele, ha nem szereted es fogadod el? Nekem is pont annyi van. Nem fogom befesteni ennyi miatt, derekig er,maceras...nem is legjobb dolog... Pasi kedveert plane nem.
2016. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

1-esnél a pont.

Sehogy szakíts! Szegény majd talál jobbat,aki elfogadja őt.

Te tán tökéletes vagy??!

2016. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Sehogy.

Az ősz hajszál a természet része. Fogadd el!!!!

Ha őt zavarja majd befesti, de az se a te kedvedért lesz.

2016. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Ő hogy hozza a tudtodra finoman, hogy vékony a farkad, rossz vagy az ágyban, vagy csak túl szőrös a mellkasod?


30/F

2016. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy ne hozd a tudomására mert mint írtad EGY PÁR ősz hajszála van, tehát az nem túl sok. És amúgy is, miben zavar az téged?
2016. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

A fő kérdés az, hogy amúgy szokta-e festeni? Vagy van-e olyan hiú, hogy rögtön ugrana, mert zavarja az ősz hajszál, csak még nem látja?

Én pl. alapból szoktam hajat festetni, a párom simán rákérdez, hogy mikor megyek fodrászhoz, vagy szól, hogy lassan ideje lesz, mert nagyon nem szép a hajam. Nincs ebben semmi rosszindulat, tudja ő is, hogy ezekre oda szoktam figyelni. (Mondjuk az ősz hajszálaimat még nem vette észre, elég stressz az, hogy látom én =). )


Viszont ha a természetesség híve, és őt nem zavarja az ilyesmi, akkor bizony nem nagyon tudod úgy megemlíteni, hogy ne legyen belőle sértődés - és nincs is értelme. Őszintén, ha én nem festetném a hajam, ezért tuti nem kezdeném el.

2016. dec. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Ugye te ugyanúgy nézel ki, mint X éve?
2016. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Nano. Passz. De talald ki mielobb, hogy tudj szolni, ha szulea utan mas lesz a teste vagy rancosodni kezd...


Lecci ne rabolj tobb isot ettol a notol meg ilyen eretlenul senkitol,szexelj csak nyugodtan.

2016. dec. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
Sztem ugy h kozlod vele h szted egy bizonyos hajszin szted tokjol allna neki es kivancsi vagy h hogy all rajta. Vagy amikor simogatod az arcat artatlan fejjel kerdezd Meg h "ez nem egy osz hajszal?". Ha ertelmes, nem sertodik Meg:-)
2016. dec. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%

Megjöttek feminácik. :)


De persze nő tenne fel ilyen kérdést:nő kérdezné meg pasijától, miért nem festi be haját. Mert zavar neki ősz hajszála. Azt mondanátok: jaj szegény nő őszül haja pasinak, de igénytelen férfi! Szakítson vele és keressen jobb pasit. Váljatok el mert te(nő) jobbat érdemelsz.

2016. dec. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!