Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez vmi sztárokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez vmi sztárokról való fotó, vagy nem? úgy értem, h ez lehet vmi sima fotó, hétköznapi emberekről?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 1. 10:52
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
most beszéltem vele, és mondta, h az nagyon nem ő az.. ugyanis nem jelölne be kedvenc csoportoknak brad pittet, johnny depp - et, meg george clooney - t. de akkor is fura.. na, mind1.
2010. máj. 1. 11:20
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ezek után szerintem örülj neki, ha nem dob ki. Ami ugye valljuk be, jogos lenne...
2010. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
miért is lenne jogos? figy, a kérdésre válaszoljatok. nem tudjátok az előző eseményeket, nem ismertek se engem, se a barátomat.
2010. máj. 1. 11:23
 14/25 anonim ***** válasza:
azért lenne jogos mert te fent voltála közösségi oldalon ő meg nem és még te pattogsz neki...
2010. máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
basszus.. én is azért voltam fent, h megkeressek 1 csajt, akivel a tengeren ismerkedett meg, és együtt voltak a tengerparton, amig én nem voltam ott!!
2010. máj. 1. 11:31
 16/25 anonim ***** válasza:

És? Ha megcsalt, akkor dobd ki, de ha nem, akkor ne csodálkozz ha te kerülsz lapátra. Esetleg beszéljétek meg, mert ebből semmi jó nem sülhet ki.

Másik dolog: nem értem a kérdést. Miért fontos, hogy azok most sztárok vagy hétköznapi emberek? Azt mondod, hogy nem is biztos, hogy a barátod. Kémkedés helyett lehet, hogy le kéne ülni beszélgetni....

2010. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
már 100 x leültünk beszélgetni, de folyton kiderül vmi, amit nem mondott el. amúgy meg nem tom, h hány éves vagy, és h volt - e már komoly kapcsolatod, de rohadtul nem könnyű szakitani.
2010. máj. 1. 11:51
 18/25 anonim ***** válasza:
Hahaha...22 vagyok, igen már volt, és van is komoly kapcsolatom, és hidd el, ha kiderülne valami, amivel megaláztak és hülyének néztek (és ráadásul annyira gerinctelen lenne, hogy ezt nem is meri bevallani), akkor nagyon könnyű lenne szakítani...
2010. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
én is akartam. nem is egyszer, amikor kiderültek a dolgai. de nem tudtam.. :S olyan rossz. :S
2010. máj. 1. 11:55
 20/25 anonim ***** válasza:
Ez már a beteges féltékenység kategória. És mi van akkor ha megismerkedett egy másik nővel? Attól, hogy te ott vagy/ nem vagy ott, még barátkozhat ellenkező neműekkel, nem?
2010. máj. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!