Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit csináltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit csináltok, ha leszólít valaki titeket az utcán?

Figyelt kérdés

Elkülditek a pasit vagy szívesen elbeszélgettek vele?

Életkort is írjatok, köszi!



2016. nov. 17. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Mikor mit. Ha sietek akkor mondom, hogy sietek. Ha nem szimpatikus vagy bunkó akkor szépen lerázom. Volt pár aki udvarias volt és bejött, megadtam a számom. Volt amiből randi is volt.


24n

2016. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem merik őket leszólitani..inkább kiirják a pesten láttalakba
2016. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Rohanás közben észre se veszem, ha valaki hozzám szól, vagy pedig amint szóra nyitná a száját, mosolyogva annyit mondok, hogy "bocsi, nem.." :D 99% eséllyel úgyis aprót akar kérni, vagy a világvégéről és Jézus Krisztus királyságáról akar beszélgetni, az 1% aki meg ismerkedne, ne pazarolja rám az idejét, úgyis van párom.
2016. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Húú ez nálam nagyon érdekes. Én fővárosi vagyok, ott éltem sok-sok évig. Észre sem vettem kb. hogy hozzám szólnak, illetve ez így nem igaz, hanem immunis voltam rá, mert folyton pénzt akarnak ott kérni az embertől, stb., ezért végül már nem is hallgattam meg soha senkit. (tini koromban éjjel buli után még meghallgattam a részeg fiúk sirámait, de az más.)

Aztán elköltöztem másik településre, és kicsit több időm is lett, itt nem olyan nagy a népsűrűség, és egyből pozitívan reagáltam le az emberek közeledését. Visszagondolva, ha valaki itt leszólított mosolyogtam, nevettem aztán, ha előhozakodott az ismerkedős dimával akkor is kedves maradtam, vissza kellett utasítanom, de azóta is, ha összefutok velük teljesen jó ismerősként örülök nekik, persze attól még nem lesz semmi köztünk, és ezt ők is tudják, viszont már nem jönnek a szexdumáikkal, csak mint emberek hülyeskedünk, stb.

2016. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én általában zenét hallgatok, és ezért nem nagyon lehet leszólítani - illetve az előzőhöz hasonlóan gyakori válasz a "bocsi, nem", ha gyanús az illető.

Volt már rá példa, hogy leszólítottak, az indító bókokat kedvesen megköszönöm, de mivel van párom, ennyiben ki is merül a dolog, mélyebb beszélgetésbe nem szeretek belemenni.

Egyébként - feltételezve, hogy nem lenne mondjuk párom -, akkor a megszólalótól függ, ha kellő indokot tud találni, hogy beszélgetésbe elegyedjek vele, akkor simán, de ezekkel a tipikus "szia, csak azt akarom mondani, hogy nagyon tetszel, van barátod/megadod a számod" kezdetű indításokkal nem nagyon tudok mit kezdeni, mert ebből már nehéz beszélgetést kihozni.

26N

2016. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

Aki lepontozott, az mondja már meg, mit kéne csinálnom. :D

Ha "adok neki esélyt", hogy beszélgessünk, akkor az a baj, hogy hamis reményt keltek benne, és játszok az érzéseivel. Ha mondjuk elhagyom érte a párom, akkor ribizli vagyok. Ha meg se hallgatom, mert minek, akkor meg bunkó. Ha meghallgatom, de egyből udvariasan közlöm, hogy nem igazán érdekel, mert van párom, akkor hazug retek vagyok. :D

Szóval halljuk, mi lenne a megfelelő reakció? :D

2016. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mivel a zene maxon a fülemben van, így tovább szoktam menni, akárki is szól hozzám. ha hozzámér reflexből ütök.


ha véletlen sikerül neki, elhajtom. de általában max gyújtóért jönnek :D


23L

2016. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!