Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Kértétek már meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kértétek már meg a pasitokat, hogy borotválja le magát "ott lent"?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan? Kérésként, vagy utasítva, esetleg volt olyan, hogy amikor megláttad, hogy nem borotválja, megjegyzést tettél rá, pl.: "Fújj neked szőrös?"
2010. ápr. 27. 20:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nekem nem kellett a barátom megkérni mert magától elkezdte :D. ez valamivel higiénikusabb is. meg mikor tudod szájjal szeretnéd kényeztetni nem valami fincsi a bundába kotorni :D. na mindegy ez az én véleményem. a barátom meg nem szereti ha csupasz a puncim, ő kicsit borostást szereti... ízlések és pofonok :). de ne sértődj meg ha alaki megkéri :)
2010. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nem, nekem úgy tetszik. a hónalja is és a mellkasa is. nincs is annál szexibb, mikor leveszi a pólóját és látom azt a keskeny szőrcsíkot a köldökétől a gatyájába...egyszer leborotválta mindenét, amíg vissza nem nőtt rá sem bírtam nézni, mint egy meztelencsiga. nagyon gáz volt, olyan mű, mesterkélt. én is csak a hónaljam, a lábam és a bikinivonalam gyantázom, sehol máshol. egyrészt nem szenvedek vele fél percet sem, másrészt nekünk így felnőttes, így normális. 20/L
2010. máj. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Tőkésréce ***** válasza:

utolsónak:


hidd el, fincsibb úgy kinyalni a puncidat, ha teljesen sima szőrtelen. annyiból kívánom én is meg a barátnőmtől, hogy legyen teljesen csupasz, semmi más oka nincs, sőt néha kértem már, hogy növessze meg nekem, mert úgy is szexinek tartom. persze akkor sem hagyom ki a nyalást, a változatosság kedvéért megéri néha.

amúgy én tövig borotválom, környékét rövidebbre nyírom. hónaljamat szőrtelenítem teljesen, sehol máshol. a célnak és az elvárásoknak így bőven megfelel nálunk

2010. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
megmondaná nekem valaki hogy mi pontosan az a bikinivonal??
2010. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Tőkésréce ***** válasza:
amikor rajtad van a bugyi, nem látszik ki a szőrzeted, tehát annyira vagy szőrtelenítve...
2010. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
a többi helyen meg marad teljesen hosszú meg minden?
2010. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
én a bikinivonalam gyantázom, a többit pedig rövidre vágom
2010. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!