Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem engedte, hogy megcsókoljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engedte, hogy megcsókoljam, akkor mondjak le róla?

Figyelt kérdés
Én 20 F ő 18 L. Hozzánbújt, átölelt én, úgy gondoltam itt az alkalom, próbáltam egymás után kb. 3 szor és azt mondta, hogy: "Ne!"
2010. ápr. 25. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
randin történt? lehet csak megíjedt... lehet nem akar téged...jelek?
2010. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát, ha 3-sz próbálkoztál egymás után és negyedszerre se akarta a csókot akkor még nem akaja, hogy megcsókold. ja és kár volt ellógnod a nyelvtanórát.
2010. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen bnőm, 3 hónap után sikerült megcsókolni, így utólag azt mondom, hogy nem érte meg szenvedni vele, a végén ez is ugyanúgy átb.szott, mint a többi.


22/F

2010. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálunk történt.
2010. ápr. 25. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom , még friss ez a kapcsolat, szerintem ne aggódj én 4. találkozás, alkalom után csókoltam meg, akkor már úgy láttam, hogy ő is megnyugodott tudja hogy nem akarom átverni meg hasonlók, elmentem 90% és ő befejezte azt a 10%-ot:) 26/f
2010. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ilyen egyszerű. Van már közös múltunk, ami elég rövid volt(2 hónap) és elég rég történt (3 éve), szóval én újra akarom kezdeni vele.
2010. ápr. 25. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!