Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok lennétek szeretője egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok lennétek szeretője egy nagyvonalú, gáláns férfinek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 8. 11:24
1 2
 1/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
Szerintem erre találták a Sugar baby - Sugar Daddy szolgáltatást, és aki erre vágyik rég regisztrált tag.
2016. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Titusztitusz ***** válasza:
45%
Kérdező...Ez a portál NEM a "love.hu"...De végülis te tudod...
2016. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szóval az úrnak van párja de szeretőt szeretne? Tényleg roppant gáláns ebben az esetben.
2016. okt. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Titusztitusz ***** válasza:
22%
3-as...Te hol olvastad,hogy a gáláns úr párkapcsolatban él? Én nem látok semmi ilyenre utalást...
2016. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

titusz ne okoskodjál, nem osztottunk lapot!

A kérdésre válaszolva nem, nem vagyok ribikóka!

2016. okt. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Titusztitusz ***** válasza:
0%
5-ös...Ez itt egy NETES FÓRUM,vagy nem? Szerinted egy kártyaasztal? Ej-ej...Már a második illető tévedt el ma ezen a portálon...
2016. okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Nekd biztos nem,én csak egy nős pasi szeretője lennék.
2016. okt. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Titusz!

Azért gondoltam,hogy az illető úrnak van párja mert a szerető szót használta.

Ebből következtethetünk arra,hogy az illető nem egyedülálló. Bár ne legyen igazam.

2016. okt. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Titusztitusz ***** válasza:
0%
8-as...Lehet hogy igazad van...Mert manapság az ilyen szitukra az egyedülálló urak a "barátnő" szót használnák inkább...De gondolom ha majd benéz ide újra az illető,majd pontosít a kérdésén,ha szükségesnek látja...
2016. okt. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kóboráramszelidítő ***** válasza:

Nézz magadba!

Mit akarsz?

Megélni egy átmeneti gálánsságot, vagy esetleg vannak komolyabb terveid a jövődben?

Egy fiatal lány-gálás úr kapcsolat egy olyan megállapodás, ami rend szerint határozott időre köttetik. A lány kap rendszeres karbantartást és ezért javakat, hamis érzésekkel fűszerezve, a gáláns úr pedig virágszirmokat szakíthat kedvére, kiélve lealkonyuló vágyait némi kesért cserébe.

Ezt mindenki maga tudja, mi mennyit ér...


Én, ha fiatal lány lennék, őrizném a tisztességem és azon munkálkodnék, hogy megtanuljam meglátni azt az értéket, ami fontos számomra.


Persze kinek mi az életmotívációja...

2016. okt. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!