Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jekleket küld egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jekleket küld egy lány hogy csókolózni szeretne? 16F

Figyelt kérdés
Jövő hét kedden megyünk randizni, elhívtam és jön! :) Olyan boldog vagyok! :D Kérdésem, hogy milyen jeleket küld egy lány, ha esetleg csókolózni szeretne az első randin? És szerintetek meg kell csókolnom az első randinkon? Vagy csak egy szimpla szájra, vagy arcra puszi legyen? Még nem smároltam. :( De biztos vagyok benne hogy menni fog! :)
2010. ápr. 24. 19:15
 1/4 Thurston ***** válasza:
Érezni fogod, ha olyan a helyzet.
2010. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mai csajokat ismerve ha akarja, meg fog történni, nem lesznek ott különösebb "jelek" :D
2010. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom, én mindig bújtam, hosszú pillanatokig néztem a száját meg ilyenek, és le is esett neki, de én nem vagyok az első randis csók híve, annak különlegesnek kell lenni.De majd úgyis érezni fogod ha jön a pillanat, előbb vagy utóbb úgy is megtörténik, attól függ hogy mennyire hangolódtok egymásra!
2010. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
először mindenképpen csak egy búcsú-szájrapuszi szerintem :) (mondjuk mondom én.. :P :D na de pont a tapasztalatok miatt mondom:))
2010. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!