Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az első "szerelmi" élményem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első "szerelmi" élményem negatív, akkor ez kihathat a későbbi párkapocslati életemre?

Figyelt kérdés
Ha egy lánynak mondjuk elmondom, hogy tetszik,és szeretnék vele például randizni,de ő nem akarja ezt, és elutasít, akkor mennyire hat ez ki a következő évekre?(Most próbálkoznék ilyennel először)
2010. ápr. 23. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

semennyire:)

nyugalom...gondolom nagyon fiatal vagy....ezekre a dolgokra mosolyogva fogsz visszagondolni! meglátod. MEnj oda, próbalkozz, ha nem jön össze akkor majd legközelebb:D

sok sikert

2010. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jajaja, esetleg ha folyamatosan elutasítanak a lányok, akkor kicsit elmehet az önbizalmad


egyébként szard le, velem se akar mindenki randizni, mégis élem boldog mindennapjaim

2010. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rajtad áll. Mert ha emiatt a csalódás miatt úgy fogsz hozzá állni a dolgokhoz, hogy nehogy ugyan az legyen mint első alkalommal, akkor biztosan közre fog játszani a dolog. Viszont ha pozitívan állsz a dolgokhoz, akkor semmi gáz nem lehet. De már most rossz úton jársz, mert feltetted ezt a kérdést és ettől félsz. Ilyesmi ne járjon a fejedben. Próbáld túltenni magad a dolgon és azt mondogasd magadnak, hogy " A következő biztosan sikerülni fog, biztos vagyok benne" Lásd pozitívan a dolgokat... Ennyire egyszerű! Üdv.

18/F

2010. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és megtudod. Nem hiszem, hogy itt bárki megtudná mondani, hogy a későbbiekben hogyan fogsz érezni. Amennyiben igent mond az jó, ha viszont nemet, akkor lépj tovább. Egy tapasztalattal több. Biztos fiatal vagy és ha ez így is van , akkor lesznek még izgalmasabb dolgok az életedben. Ezen nincs mit görcsölni.
2010. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer egy nagy csábítót megkérdeztek,hogy miért fektet meg mindennap egy új nőt.Azt felelte azért,hogy kompenzálja a napi 9 nő visszautasítást.
2010. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rám eléggé kihatott nem rég. Másfél évig egy felnőtt nőbe voltam szerelmes, aztán februárban rájöttem, hogy ez reménytelen, és elmúlt az addig örökké tartónak hitt szerelem. Ekkor figyeltem fel az egyik lány osztálytársamra, akivel majdnem két évig észre sem vettük egymást. Sokat beszélgettünk a következő hat hétben, és mivel tudtam, hogy nincs barátja, nyugodt szívvel hívtam ezután a hat hét után el őt valahová. Nemet mondott. Ha hitted eddig, ha nem, de a normálisabb srácoknak ezek a dolgok ugyanolyan rosszul esnek, mint egy normálisabb lánynak. Én is így voltam, és egy kicsit még vagyok is vele. Ez a visszautasítás két hete volt. Azt mondta még, hogy maradjunk csak barátok. Hát azok maradtunk.

Most úgy vagyok vele, hogy rájöttem, hogy ilyen egyoldalú szerelemmel sosem fogok jól járni, és MINIMUM addig tartózkodónak kell lennem, vagy tűnnöm, amíg meg nem bizonyosodom, hogy a másik hogy érez, illetve vonzódik-e hozzám. A tartózkodást pedig úgy értem, hogy persze, gőzerővel meg kell ismerkednünk a kiszemeltünkkel, de nem szeretnék ezután senkibe nagyon beleesni, hogyha esetleg pofáraesés a vége, ne fájjon annyira, ahogy az most fájt ennél a lánynál.


Most ott tartok, hogy szeretnék egy kedves, aranyos barátnőt, akivel ellennék minimum a következő két évben, és miután elballagtam viszont szeretnék lefeküdni azzal a felnőtt nővel, aki iránt olyan sokat éreztem korábban. Jelenleg viszont senki iránt nem érzek semmit azóta, hogy az a lány visszautasított, és félek, hogy egy darabig még nem is fogok. Nem kívánom ezt az érzést senkinek.


Tehát mégegyszer: Igen, szerintem ha az első negatív, akkor a későbbi nagyon is kihathat a későbbi életedre.


F/16

2010. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!