Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Tavasszal párszor randiztunk egy sráccal, de miatta vége lett elég hamar. Eltelt a nyár és nem is találkoztunk, egyre kevesebbet gondoltam rá, aztán az egyetemen találkoztam egy másik sráccal, aki azóta naponta ír, találkozni akar, és így jöttem rá hogy még mindig a másik tetszik. Az új srácra nem tudok úgy gondolni, pedig tényleg nagyon rendes csak nekem nem jön be. Aki tetszik, azóta megint sokszor látom de eddig mindig csak összefutottunk és nem tudtam rájönni hogy a problémái megoldódtak e, vagy esélytelen a helyzet. Viszont úgy érzem, hogy amíg nem leszek 100% biztos benne, hogy vele ennyi volt, addig nem tudok mással belekezdeni semmibe. Mit tegyek? Beszélni nem akarok azzal aki tetszik, egyszer már világosan fogalmazott és tovább feszegetni már nekem lenne kínos. Azt is tudom hogy ez így elég világos válasz de nem tehetek róla, azt remélem, hogy talán ha jobban megismerne, még változhatna a helyzet.

2016. szept. 12. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.. valahogy én is így voltam annak idején.. a mostani párom felhívott randizni hónapokig mondtam nemet az előző párom miatt.. aztán végülis úgy voltam vele még ha csak egy jó este is de kikapcsolódni picit.. azóta sülve főve együtt vagyunk lassan már 2 éve és imádom.. nekem sem tetszett eleinte de én ezzel mindig úgy voltam h a szépség az úgyis elmúlik.. persze ne valami szakadt jött mentre gondolj :) szóval a lényeg.. lehet h csúnyán hangzik és nem éppen tisztességes.. de én azt mondom kutyaharapast szorevel.. egyébként fiatal vagy h olyan sracra várj aki már egyszer elküldött..
2016. szept. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot de a másik sracban van valami, ami zavar. Barátnak oké, de ha arra gondolok hogy találkozom vele, valami nincs rendben. Ha látom inkább elkerülöm a folyosón, csak hogy ne vegyen észre. Pedig tényleg rendes srác. :(
2016. szept. 13. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerős én a párommal ugyan így voltam.. mikor ramirt volt h nem válaszoltam volt h elküldtem a fenébe.. és ennek ellenére ha nem írt pár napig már minden bajom volt.. de ha te úgy mond bujkalsz előle és zavar téged mint pasi akkor mond meg neki h te nem akarsz tőle semmit.. a másik pasi elé még egyszerűen állj oda vagy ha nem mered írj neki és mond el mit érzel és mit szeretnél.. ha esetleg most is elutasitana akkor legalább le tudod zárni magadban a dolgot es tudsz nyitni mások felé.. sok sikert neked :)
2016. szept. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg fogom fogadni a tanácsodat, ha továbbra is ez marad a helyzet, rákérdezek. A másikat kedvesen visszautasítottam, mikor el akart hívni.
2016. szept. 14. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!