Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak az 5 dekás fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak az 5 dekás fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok az a fajta. 92 kiló vagyok, viszont nem kövér, arányos.

2016. aug. 31. 11:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Dehogy,főleg a vékony csinos nőknek az izmos,erős pasik jönnek meg.

A vékonyakat utálják,megalázzák,elhajtják.

Minimum 80kg egy férfi,az alatt karácsonyfa dísz,ezt lányok mondják.

Aki 60kg annak max prostik jutnak.

2016. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

21:


És aki csak 50?:D

2016. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Az ne akarjon bármennyire is vonzó csajt,nekik párlehetőségük van:

-Elkezdenek edzeni heti 4-szer és zabálni napi 10-szer akár.Majd amint elérték a megfelelő alakot akkor csajoznak

-Prostizik ő is,ha szexelni akar vonzó nővel.

-Leadja igényeit és egyáltalán nem vonzó nővel jön össze aki más pasinak nem kell egyáltalán,ezt javaslom a legkevésbé,de sokan sajnos ezt csinálják.

2016. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Akkor én büszke vagyok magamra, hogy egy vonzó és csinos, már felnőtt nővel lehettem együtt, bár nem sokáig, de azalatt a rövid idő alatt szerettük egymást.:)) De amúgy ja, más eddig nem volt, részsikerek se. Nem kevés munka volt benne, de legalább ennyit elértem női téren.
2016. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

És miért mentetek szét?

Sejtésem,hogy talált egy vonzóbb gazdagabb palit.

Akkor bizony igazam van,50kg-os pasik nem férfiak a szemükbe,ezért max olyan nőt kapnak aki nem piacképes,aki senkinek nem kell.

2016. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Jajj tudom,a gyakorin mindenki helyes és izmos,köztük te is...linkelj képet,ha olyan büszke vagy magadra,és mondjuk egy lapra írd ki hogy "ez vagyok én" amit fogsz a kezedbe.Akkor majd elhiszem jogy milyen "izomtömeged" van...
2016. szept. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hogy*
2016. szept. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!