Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért hiszik azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért hiszik azt, hogy minden férfi azt hiszi, hogy a nők úgy hiszik, hogy minden férfi szexet akar?

Figyelt kérdés
Remélem érthető volt a kérdés, nem akarok itt sírni, de fogok!

2016. júl. 30. 12:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

> "Miquel nevű felhasználó válasza:


> Ugye anyukádról is ez a véleményed, #8-as?"


És neked az apádról az, amit írtál?


Ugyanazt írtam le, amit te, mindössze megcseréltem a nemi szerepeket.


Szóval ha szerinted amit írtam az szexista, suttyó és sértô, akkor talán gondolkozz el ezen.

2016. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
touché
2016. júl. 31. 16:20
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves #11-es! Mi a túró sértőt találsz abban, hogy minden férfi szexet akar? Evolúció bácsi így rendezte el a faj fennmaradását. Tehát az a férfi, aki szexet akar, JÓL teszi a dolgát. Akkor ebben mi a sértő? Igen, apám is szexet akart, meg én is, sőt a fiam is rendszeresen azt akarja a párjától. Na és akkor mi van?

Az viszont, hogy minden nő qrva, qrvára messze van a valóságtól. Az, hogy te nem érted meg a lelkivilágukat, és ezért nem veled dugnak, hanem mással, nem ok arra, hogy ilyen pejoratív véleményt alkoss róluk.

2016. aug. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Kedves #11-es! Mi a túró sértőt találsz abban, hogy minden férfi szexet akar?"


Az adott kontextusban pontosan ugyanazt, ami a minden nô ku..a kijelentésben is sértô - elvégre a nôk is ugyanúgy tudják élvezni a szexet tapasztalataim szerint, aztán ha emiatt érzelem nélküli dugógépnek vannak titulálva, azt mégis sértônek érzik (joggal).


Felteszem apád sem szimplán azért jött össze anyáddal, mert egyszerûen csak dugni akart. És azt is, hogy mikor összejöttek, akkor nem csak apád akart dugni.

2016. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Végre megértettem az élet egyik nagy kérdését. Tehát, ha anyám dugni akart a férjével, akkor ő qrva.
2016. aug. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!