Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két dudás nem fér meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két dudás nem fér meg egy csárdában - akkor nem is működhet?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel komolyra fordultak köztünk a dolgok, már úgy viselkedtünk kb mint egy pár. Aztán nem is tudom melyikünk rontotta el, de azt hiszem megszoktam hogy nem mutathatom ki neki az érzéseim és hidegnek tűntem, ő meg besértődött, bunkózott, és egy hatalmas vita keveredett belőle. (régóta tart ez köztünk...) Ez már úgy egy hónapja volt, azóta folyton hasonló szituáció lesz a vége ha találkozunk.

Elmondtam neki hogy szeretem, ő is mondta már korábban. De mégse tudunk megférni egymás mellett, túl ugyanolyanok vagyunk. Valamelyikünknek engedni kéne, de makacs vagyok és ő is. Egyik haverja szerint a srác az elmúlt hónapban meg van keveredve, hogy hol velem akar lógni folyton, hol felba.szom az agyát és engem szid egész nap :D

De tényleg, mindenfele hív, pl nyaralni a haverjaival, bulizni, kutyát sétáltatni nem tudom. De ha ott vagyok szörnyen bunkón viselkedik. És nem vágom, régen nem volt ilyen. Van egy alapvető stílusa, nem túl kedves, de szerethető. De amit leművel az egy borzalom, és én se tudok rá máshogy reagálni mint bunkón. Nem vagyok egy nyugodt ember, hamar felkapom a vizet.

Barátnőm azt mondja veszett ügy, hagyjam az egészet és én is kezdem elhinni. Hónapok óta szenvedek vele, és csak folyton megbánt.


2016. júl. 26. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért veszett ügy, mert "ugyanolyanok" vagytok... Vagy mert dudásnak érzitek magatokat.. Hanem azért, mert képtelenek vagytok megbeszélni a dolgaitokat. Az ilyen magatokfajta "dudásokat" pikk pakk leteremtik az olyan emberek, akik belekényszerítik őket az érzéseik kimutatásába, majd azok miértjei kivesézésébe. Általában a dudás szerep alacsony önértékelést sejtet, a domináns viselkedési formát látják csak az egyetlen járható útnak ahhoz, hogy adaptívan tudjanak működni és ne érje sérülés törékeny lelküket. Érdemes lenne önismeretet gyakorolni és okosabbá válni, mint ő és akkor minden így vagy úgy, de megoldódna.

Szóval tessék szépen kiborítani a poharat, kérdezni, kérdezni és kérdezni. Szembesíteni a másikat, hogy mi nem tetszik és hogy a fantasztikus viselkedése hova vezet. Amennyiben ügyes vagy, lelkiismeret furdalást kap és észreveszi magát. Így pedig talán könnyebb lesz neked is engedni, hiszen a dominanciádat nem a büszke és makacs eb a karóhoz és a ki ha én nem viselkedéssel fogod kiterjeszteni, hanem az érzelmek tudatosításával, ami a legnagyobb fegyver, ami két ember között felhasználható.

2016. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen kapcsolatokkal maximum a 16 éves korosztály szórakozik, utána általában fokozatosan rájön mindenki, hogy a nyugalom fontosabb mint a hiszti meg a bunkózás. Ha rendesen működő kapcsolatban szeretnél élni, akkor ezt felejtsd el, mert már most nem az. Nem is értem, hogy lehet valakivel kapcsolatban élni, akivel az a napi program, hogy fel***szuk egymást, mert "makacsok vagyunk".
2016. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mindketten szeretünk irányítani,pont ezért jövünk ki jól,mert hasonlítunk,de nincsenek ilyen jellegű vitáink.Nálatok nem a két dudás egy csárdában helyzet miatt nincs béke,hanem játszmáztok.
2016. júl. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Az elsőnek nagyon igaza van egyébként, jó emberismerő lehet. Én tudom magamról, hogy a domináns viselkedésem abszolút csak a felszín, de eddigi tapasztalataim alapján mindig akkor sérültem amikor nem voltam ilyen. Kialakult az évek során, és a mindennapi életben hasznosnak is bizonyul. Csak az a baj érzelmek kinyilvánítására meg kb képtelen vagyok. Régen ugyanez a srác azt gondolta rólam, hogy abszolút érzéketlen vagyok, pedig nem.

Beszélni kell vele értem én. Már megpróbáltuk de mind a ketten a másikra mutogatunk. Ez sem vezetett semmire..

Azért hiszek benne hogy visszatérhetünk az elejére, amikor minden rohadt egyszerű volt köztünk.

2016. júl. 26. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!