Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Légyszííí aki tud segítsen!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszííí aki tud segítsen! Mit tegyek? (Bővebbe lent)

Figyelt kérdés

NAh szóval hol is kezdjem van egy srác akibe nagyon szerelmes lettem és ma ez egyik barátnő beszélt a haverjával h bír-e engem meg elmondta h én kérdeztem h mér utálnak ennyire meg ilyenek!Erre a fiú azt

írta neki h nem...sőt.Meg még azt írta h hosszú és nem akarja elmondani senkinek,pedig nemis ismer szóval nem tom h miről lehet szó!Abban szeretném a segítségeteket kérni h hogyan mutassam meg neki h nemis vok olyan rossz arc és hogyan szépüljek meg gyorsan?????A válaszokat előre is köszííí


2010. ápr. 15. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Tanulj már meg írni! 5x kellett elolvasnom a szöveget, hogy megértem mit akarsz. Vesszők, írásjelek, kis-és nagybetűk, na meg a helyesírás.

2. Ez egy szempont: legyél értelmes, ne tűnj hülye libának.

3. Szépülni? Ha szép vagy, ha nem, úgy kell szeressen, ahogy van.

4. Ugyanez a "jó arc legyek" dologra. Magadért szeressen, ne azért, amit magadra húzol a kedve miatt.

2010. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nah először is nem az írás a lényeg hanem a tartalom!

De azért kössz hogy válaszoltál és hogy segítettél de lehet hogy nem megyek vele sokra mert egy olyan fiúról van szó aki eléggé bunkó!!De mégegyszer kössz

2010. ápr. 15. 17:33
 3/6 anonim válasza:
100%
Szépülés közben ajánlom kiolvasni a magyar helyesirás szabályai cimü kötetet.
2010. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jahj ha azért jötttök ide h ilyeneket mondjatok akk inkább ne írjatok semmit és normál válaszokat kérdeztem amúgy ezek csak rövidítések
2010. ápr. 15. 19:31
 5/6 anonim válasza:
Ha egy bunkó, akkor meg ne akarj járni vele. Ha nem is nagyon ismeritek egymást, akkor ne várd tőle, hogy egyből érdekeld és beléd szeressen. És senki miatt nem kell megváltoztatni magad, téged szeressenek, ne az álarcodat.
2010. ápr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2010. ápr. 18. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!