Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rájöttem, hogy a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy a barátomnak, akivel hetek óta együtt vagyunk, egy éve barátnője van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval pár hete együtt járok egy sráccal. Nekem azt mondta, hogy legutóbb egy évig járt egy lánnyal, de szakítottak. Elhittem neki. Azt tudni kell, hogy a srác nekem azt állította h nincs közösségi oldalakon, mert hülyeségnek tartja. Azért én rákerestem iwiwen, de valóban nem találtam.

Napok óta tudtam elérni sehogyan sem, se telefonon, se msn-en. Már kezdtem aggódni. Ekkor egy ismerősöm rákeresett egy másik közösségi oldalon, ahol én nem regisztráltam, és megtalálta. Kiderült, hogy egyáltalán nem szakított a másik lánnyal. Gyorsan beregisztráltam, hogy a saját szememmel lássam. És sajnos tényleg együtt van még a lánnyal, ez egyértelmű...

Most mit tegyek? Szóljak a lánynak, vagy hagyjam annyiban? Ha szólnék, hinne nekem?


2010. ápr. 14. 14:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Írd meg!

1.Legalább neked legyen tiszta a lelkiismereted!

2.Joga van tudni.

3.Az ilyen köcs*gök bármire képesek, lehet elterjesztené, hogy erőszakos vagy és a te hibád minden és r*banc vagy (bár aki ezt elhiszi egy csalónak... de ez más kérdés) és a sok buta ember még téged fog szemétnek tartani.


ÍRD MEG MI LETT!

2010. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
Mégjobb: vegyed rá a srácot, hogy szex közben fotózzátok le magatokat és azt küldd el a csajnak. Míg egy egyszerű képre amin egymás mellett álltok rá tudja fogni a srác hogy csak barátok vagytok ez félreérthetetlen. Bár kétlem hogy ezek után még képes lennél lefeküdni vele.
2010. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Na ez a nagy szerencsém, hogy nem feküdtem le vele...
2010. ápr. 14. 18:20
 14/21 anonim ***** válasza:
Meg a srác is rafináltabb lehet ennél.
2010. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
A lány nem hisz nekem. Ez van :(
2010. ápr. 14. 19:15
 16/21 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd őket egymásra.
2010. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Milyen bizonyítékaid vannak? Miért nem mutatod meg őket a lánynak?
2010. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Vannak sms-eim a sráctól, meg skype-beszélgetések. Hiába mutattam neki olyat, amiben a srác arról ír, hogy hogyan csókolok, úgy sem hiszi el. Ezzel nem tudok mit csinálni. Mégsem zargathatom, h de igenis higgy nekem.
2010. ápr. 14. 19:33
 19/21 anonim ***** válasza:
Hagyd rá. Innentől már az ő dolga.
2010. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Az, de talán ezek után a lány jobban odafigyel.
2010. ápr. 14. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!