Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiszívtam féletlenül a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszívtam féletlenül a férjem nyakát ekkora gond?

Figyelt kérdés
Tényleg nem akartam, csak a nqgy hévben olyan jól esett, ráadásul nem annyira feltűnően. Anyós meg lecseszett....
2016. jún. 18. 05:55
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Igaza volt anyósodnak. Lennt kell szívni,az nem látszik
2016. jún. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak anyósodnak az. ;)
2016. jún. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Hát, alapvetően ha belegondolok, hogy a párom kiszívja a nyakam, aztán másnap meg mehetek a szigorú dress-code-os irodába dolgozni, és két hétig mindenki- főnök, csapattársak, munkatársak, mindenki- azt a lila foltot nézi, akkor én sem örülnék neki, valljuk be. Tizenévesen még a gimiben meg az egyetemen első pár hónapban menőnek éreztem az ilyesmit, aztán inkább cikivé kezdett válni. Mindenki megnézte, esetleg megjegyzéseket tettek rá, és még ha nem is vádló vagy ítélkező hangon, mégis kellemetlenül éreztem magam miattuk.


Igaza van az anyósodnak, legközelebb ha ilyenre vágysz, akkor lehetőleg takart területen csináld.

2016. jún. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 omba ***** válasza:

Anyósnak ehhez mi köze?

Ha a férjed rosszallja azt megérteném, velem is volt ilyen - pedig én is tinis dolognak tartom - de hát Istenem.

Aki meg olyan helyen dolgozik, hogy kínos, az fegyelmezze a párját!

2016. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem látszik annyira max két pattanás nagyságú lehet, nem direkt volt én sem vettem észre magam! 8 év alatt jó ha 2-3x fordult elő...
2016. jún. 18. 17:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy az milyen és mekkora, anyós ne szóljon bele egy házaspár nemi életébe.

Nekem vannak felnőtt gyerekeim, hát nagyon furcsa volna nekem, ha bármi megjegyzést tennék, mire föl, mégis?


Ha megint szóba kerül, mondd el, hogy az úgy volt, hogy a p_nád még be se nedvesedett rendesen, amikor a fiacskája vadul benyomta tövig, és hitelen fájdalmadban... majd elcsitul! :D

2016. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pff, sosem értettem miért menő a kiszívott nyak, ahogy azt sem hogy miért takargatni való?

Jól esett kiszívni? Jól.... Akkor hol a probléma? Nem kell másokkal annyit foglalkoznk. Anyóssal meg főleg.

2016. jún. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!