Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarnak a 16-17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarnak a 16-17 éves lányok egy 24 éves sráctòl?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy ők nagylànyoknak érzik magukat csak ne lennének hangok akkor :/ :)

2016. jún. 17. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

"ők nagylànyoknak érzik magukat "

Na,pont ezért. NORMÁLIS 24 éves visszautasítja őket, mert jobb esetben magasabb értelmi szinten van......

De ha egy szinten lennének, ez akkor se normális........

2016. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Põcst
2016. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Villogni, hogy ők idősebb pasival voltak együtt....
2016. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Menő manapság idősebbel lenni. A saját korosztályukat eléggé lekezelik hogy kisfiúk meg ilyesmi és ők már túl érettek hozzájuk....persze ez nem igaz, ugyan olyan éretlenek csak a lányoknál másban mutatkozik meg nem abban hogy hülyéskednek meg videó játékoznak.
2016. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

16-17 évesen én is simán randiztam volna egy 24 évessel, mert azt hittem hogy 16 évesen felnőtt vagyok. most viszont 20 felett fogalmam sincs hogy akkor mit akarhattam volna tőlük :D

számomra inkább az a kérdés hogy egy 24 évesnek hogy jön be egy 16 éves. Amikor annyi idősen felnőtt komolyabb nőiesebb csajokat is simán találhatna.

2016. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

#5: Remélem, a te válaszodat minden érintett olvassa, mert igen csak tanulságos!

Kimondtad a kulcsmondatot: Felnőttnek hitted magad (de nagyon nem voltál az)

Ezzel kellene mindegyiknek tisztában lennie :)

2016. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2000 FT-ot 10 percért.
2016. jún. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
54%
Pont azt látja bennük, amit bennetek nem... ilyen egyszerű. Nyilván az összes 17 éves lány ugyanolyan.... ti meg egyszerűek vagytok mint egy bot. Na meg felszínesek. :)
2017. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lepontozás helyett kifejthetnétek. Vagy csak ennyire vagytok képesek? Erről beszélek...
2017. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!