Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszek az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszek az idősebb férfiaknak? Miért engem bámulnak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. A 20-as,30-as férfiak rendszeresen megbámulnak, miközbe úgy veszem észre, hogy a korombelieknek nem is jövök be.(ez nem is baj, mert úgyis gyerekesek)Nem öltözködök feltünően, kihívóan, 165 cm magas vagyok, a mellem is átlagos méretű, barna göndör hajam van. Nem tartom magam nagy szépségnek. Nem vagyok nagyszájú. És mégis látom, hogy utánam fordulnak, és néznek. Ez eléggé zavaró.
2010. ápr. 12. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos jó a kisugárzásod
2010. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nm vagy egyedul:(
2010. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak mondom,hogy a 20-as 30-as pasik szinte mindent csajt megbámulnak. Szóval Te csak egy voltál a sokból.

Kivéve,ha már pasid is volt már.

2010. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekik elég a korod ahhoz, hogy vonzó légy.
2010. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

háth jah én 25 vagyok és nincs csaj 14 és 44 év között akit ne néznék meg

nemcsak a jónőket nézem meg hanem az ocsmányokat is


ez van hozzá kell szoknod


de ha érzed hogy valamelyik fazon nagyon is bámul odalökhetsz egy "miaf.szt bámulsz te gyökér" szöveget

2010. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
sok a pedofil
2010. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
jaja ez van
2010. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!