Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy olyan lány próbálna veletek szemezni aki nem jön be, akkor mit tesztek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki tetszik,és többször is próbáltam vele szemezni,de valahogy sose vett észre,vagy lehet én voltam "láthatatlan".Arra is gondoltam már,hogy mi van ha észrevett,csak nem jövök be neki,ezért nem akar velem szemezni?:S Pedig nekem nagyon tetszik ez a srác,és pont ezért nem akarok beégni előtte,ha odamennék hozzá...de már sürget az idő,mert végzős a srác.Most mi legyen?Azonkivül hogy odamegyek hozzá/felveszem msn-re,hogyan lehetne még a tudtára adni hogy tetszik?
2010. ápr. 12. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
abból már bőven lejön neki!
2010. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj rosszul fogalmaztam,szóval úgy értettem hogy nem megyek oda hozzá(nem akarnék beégni),és ha nem is veszem fel msnre,ezen kivül még mit tehetnék?A pasik is szoktak "udvarolni" a lányoknak vhogy:)nem én akarok udvarolni neki,de ha nincs más hogy megtudja hogy tetszik nekem...
2010. ápr. 12. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! figy ha rád se nézett akkor felesleges erőltetni... hidd el ha érdekelnéd akkor hagyta volna h szemezz vele
2010. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy nem érdekled, mivel pl én is szoktam ilyet csinálni lányokkal, hogy néznek, próbálnak velem szemezni és én direkt nem nézek rá, hogy vajon mennyire kitartó nálam a csaj. Ha pl két hétig vagy X ideig kitartóan a kudarcok ellenére is adja a jeleit felém akkor lépek vagy szemezek vele. Ha feladja akkor viszont nem igazán jöttem be neki és majd jön másik lány aki bepróbálkozik nálam nagyobb sikerrel.

Lehet a férfinak kell udvarolni( én is szoktam) de így ezzel a módszerrel sosem estem pofára, mivel a csajnál 100% tudtam nyerő vagyok, akar engem.

2010. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
akkor nem nézek oda :O
2010. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!