Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az exem zaklat.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az exem zaklat.

Figyelt kérdés
Összejöttem mèg 2013ban vele, 2014ig kint èltünk Belgiumba, gyerek nincs. Aztán rájöttem milyen ember (nem vert, nem megcsalás) erre most nem tèrek ki, de olyan szinten megutáltam hogy nem bírtam elviselni a közelembe, ès úgy jöttem haza hogy szó szerint elszöktem tőle mert erőszakos volt ès nem fogta fel hogy gyűlölöm ès vège a kapcsolatnak. Erre mèg most is hívogat nem vettem fel amint láttam a telszámot hogy ő idejön ès elvisz, mindig ezt mondja. Èn azóta tavaly összeházasodtam a párommal, ès nemrèg született gyerekünk. A mostani párom sajnos nem lehet itt velem mert messze dolgozik ès ritkán jár haza. Nem tudom mit tegyek a zaklatás ès fenyegetèsek ellen. Èn tènyleg fèlek hogy egyszer idejön ès elrabol vagy kárt tesz bennünk mert kèpes rá. Mit csináljak? Normális válaszokat szeretnèk.

2016. jún. 5. 12:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Irany a rendorseg, megmutatod az uzeneteit amiket kuldozget es tavoltartasit kersz
2016. jún. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
1%
Rájöttél, hogy nincs annyi pénze, mint gondoltad?
2016. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Linó03 ***** válasza:
91%
Rendőrség, ha a te erőd már nem elég hozzá.
2016. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy időnkènt váltogatja a simkártyákat ès nem küldözget sms-eket, utoljára tavaly nyáron hívott, meg előbb. Ès nem az èn számomon hív hanem az èdesanyámon keresztül, aki van olyan buta hogy felveszi neki a telefont, de most nem engedtem neki. Megint más volt a telefonszám de tudtam hogy ő az mert ki más hivna abbol az országbol. Ilyenkor mi van?
2016. jún. 5. 12:46
 5/22 A kérdező kommentje:
2es válaszoló! Nem a pènz volt a szakitás oka!
2016. jún. 5. 12:47
 6/22 A kérdező kommentje:
Hiába mennèk èn a rendőrsègre ha nem tudnának mit tenni, nem itt èl azonkívül meg más állampolgár.
2016. jún. 5. 12:49
 7/22 anonim ***** válasza:

Honnan tudja a pontos címed?

Amúgy nem kell reagálni rá, majd megunja. Fel kell szerelni riasztót és mivel úgy is ritkán jár haza a férjed, te meg otthon vagy egy pici babával, simán magadra riaszthatsz, aztán ha vki akar valamit, majd úgy is felhív vagy csenget. Idővel majd megunja. Vagy alaptalan az egész.

2016. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Azert mert valaki ketszer felhiv (meg csak nem is teged) az baromi messze van a zaklatastol. Ha meg veszelyben erzed magad akkor menj el a rendorsegre es tobbet ne allj ossze belga arabokkal. Amugy csak en nem ertem a "nem vert" de megis olyan eroszakos hogy akar kart is tenne benned kozti ellentmondast? Sokkal egyszerubb lenne ha leirnad hogy ki ez a fazon es nem csak osszevissza hadovalnal mert igy senki nem fogja erteni rajtad kivul a helyzeted sulyossagat es tanacsot se fog tudni adni.
2016. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy olyan házba lakunk ahova bárki ide tud jönni, kopog pl. a postás èn meg ott vagyok az ajtóba szoval nem udvar, meg se lehet azt oldani. A szemèlyimből tudja a címet.
2016. jún. 5. 13:00
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem a spanjai voltak a belga terrorboyok?
2016. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!