Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok a lenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok a lenti kérdésre?

Figyelt kérdés

Van egy 25 év körüli lány akivel munkahelyén szoktam találkozni/beszélni szinte csak a munkával kapcsolatos dolgokról,magánéletéről nem tudok semmit azt sem,hogy van e valakije!

Kérdés:

Ti,hogy reagálnátok lányok/nők ha megkérdezné valaki tőletek,hogy elkisérnétek e egy esküvőre+lagziba?

Nagyon ciki/gáz/égés stb. lenne a későbbiekben a szemébe nézni vagy egyáltalán csak találkozni vele ha nemet mond!!!?


2016. máj. 22. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Akit alig ismerek azzal nem járok esküvőre se lagziba. Ez mellett...ezek szerint nem ismerném a "főszereplőket sem" tehát akik miatt ott kell lenni...az még gázabb lenne.
2016. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En pasi vagyok ,de engem is hivtak meg hasonlo helyzetben ,de elutasitottam. Nagyon nem szivesen mentem.volna vad idegenekhez egy felidegennel. Szerintem inkabb eloszor probalj meg vele bensosegesebb viszonyt kialakitani,probalj flortolni vele ,vidd el randizni.
2016. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben értelmes nő, akkor elfogadná, hogy nemet mondok. Sőt alapból meg se kérdezne ilyet. Teljesen abszurd dolog, hogy elmenjek ilyenre.


Kivétel ha mondjuk az egyik munkatársunk esküvője lenne. Tehát ő is kvázi egyedül lenne ott, mert csak az 'ara/férj' ismerőse. A rokonai esküvőjére kizárt dolog.

2016. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát... visszautasítanám, és a kínos csend után lépnék le, ahogy tudok. Ez annyira ciki. Nem értem, esküvőre miért hív vki olyat partnernek, akivel 2 szót sem váltott a munkán kívül... olyan kétségbeesettnek, erőltetettnek tűnik. És nem is szívesen megyek ilyen horderejű eseményre úgy, hogy még a "partnerem" sem ismerem, és teszem az agyam, hogy mégis.
2016. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!