Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, hogyan viszonyultok egy olyan srachoz, aki csak 22 evesen teszi le az erettsegit es megy egyetemre?

Figyelt kérdés
Most, szakma tanulasa kozben jott meg a motivaciom az emelt erettsegihez, ugyhogy meg par evig nem fogok tudni dolgozni a programozas mellett

2016. ápr. 16. 04:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy leteszi valaki ilyenkor az emelt szintű érettségit és megy egyetemre, sehogy se viszonyulok hozzá, örülök neki, hogy ilyen célja vannak.


Azt viszonyt szánalmasnak tartom, hogy ha már így kijelenti valaki és a sulit hozza fel kifogásként,hogy akkor most még nem fog tudni mellette dolgozni. Sokan vannak diákok, akik dolgoznak egyetem mellett!

Szóval, a suli nem kifogás!

2016. ápr. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszod. De:

-Mivel szakmat tanulok most, van gyakorlatom, igy tudom, hogy mi a munka

-Azok, akik dolgoznak egyetem mellett, be se kell jarniuk szinte. Vagy ha igen, akkor tok konnyeden vettek a kozeosulit, sima otosokkel. Nekem nehezebben fog menni, mint sok masik tanulonak.

2016. ápr. 16. 08:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ha ezt szeretnéd tedd, nem zavarna, ha a párom úgy döntene nem teszi meg. Az ő döntése. De:

Kedves kérdező, nagyon nem értek egyet a felfogásoddal.

Sose voltam 5-ös középsuliban, koleszos se vagyok. Az elmúlt 2,5 hónapban du 6 és este volt 11 között dolgoztam, éjfélre értem haza. Nem kifogás. Vannak diákmunkák, lehet menni dolgozni, nem az eltartást kell várni - ez az amihez ha a viszonyulást kérdezed, akkor azért nem nézném jó szemmel. Én is megyek, amikor tudok és van meló, nem kell beleszakadni.

2016. ápr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi, akkor nekem is menni fog:)

Tapasztalatom nagyon nincs ezzel kapcsolatban. Ugyhogy ha neked megy, nekem is fog:D

2016. ápr. 16. 10:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg kell keresni a diákszövetkezeteket, vannak olyan munkák amire akkor mész ha rá érsz. Én pl telefonoztam, ha heti 3x4 órát tudtam menni akkor annyit mentem. Az a kis pénz is több mint a semmi :) #2es :D
2016. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!