Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok nekem forró, erotikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok nekem forró, erotikus történeteket?

Figyelt kérdés
Amire igazán benedvesedek, és jó részletesen! 8) Lány vagyok.
2010. ápr. 6. 00:57
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
utolsó: bäzmeg de hülye vagy! XD (ez nálam dicséret XD)
2010. ápr. 6. 01:25
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
mikor a gonosz boszotkány mézeskalácshzacskájában belebaszta Jancsit és Juliskát a forró kemencébe akkor a 2 gyerek egy hatalmasat dugott. elég forró? ha nem képzeletben pakolj még egy kis szenet a kemencébe
2010. ápr. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
bäzmeg te is mekkora állat vagy! XD
2010. ápr. 6. 01:43
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Hétvégén mikor épp b@szt@k a lovak az istállóban, valahogy tűz keletkezett és leégett az istálló. A lovak megmenekültek, de a helyzet elég forró volt.

Amúgy google a barátod.

"Nagy az Isten állatkertje..."

2010. ápr. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

tessek forró sztori: kislány ül a szakadék szélén és sír arra jár a pedofil:-Mi a baj kislány?

-Anyukámék leestek a szakadékba.:(

-Ajjaj kislány ez nem a te napod.XD

2010. ápr. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
A nyuszika éppen kefélt a négyszögletű kerek erdő szélén és egyszer csak.... leesett.
2010. ápr. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A barátnőm bejött egy forró nyári napon pólója nedves volt és kilátszott két mellbimbója, kéjesen nézett tudtam, hogy azt akarja közelebb húzódott, és jól megkeféltem, mint kereszteslovag a lovát egy szentföldi harc után .
2010. ápr. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
mellesleg.hu/torténetek itt nagyon jó erotikus sztorik vannak, mindenféle csoport szerint bontva (leszbi, hetero, maszti, szűz, petting stb).
2010. ápr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
01:49: ezt én írtam valamelyik kérdésre, hogy nagy az isten állatkertje! XD
2010. ápr. 6. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!