Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet elcsabitani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet elcsabitani leginkabb egy férfit?

Figyelt kérdés
Inkább viselkedesi tippek erdekelnek.. Külsőre tetszem neki
2016. ápr. 10. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztem a leghagyományosabb női praktikák a nyerők:

- mosoly

- kacér mozdulatok

- ringatott csípő

- hajtekergetés

- mutasd neki a nyakad

- érintsd meg(tudod, ilyen véletlen, nem direkt volt-módon, pl. az ujjaddal végigsimítasz a hátán, ilyesmi)

2016. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Titusztitusz ***** válasza:
Pl. kedvességgel, állandó csacsogással, jó humorral, gondoskodó figyelemmel, rajongással, ragaszkodással, a kinézett férfi iránt érzett kizárólagosság állandó bizonyításával, lenge öltözékekkel, meg hasonlókkal...
2016. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Titusztitusz

Lehet, hogy sokan nem fognak egyetérteni, de engem taszítana, amiket mondtál.

Ez inkább a "matrica" jellemzője, amit leírtál.


1-es voltam.

2016. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Titusztitusz ***** válasza:
3-as...Nem vagyunk egyformák, mint az köztudott ugye...Van akinek ez jönne be, van akinek az, nekem alighanem az a variáció jönne be, amiröl én írtam, neked meg az, amiröl te...Ezzel nincs is semmi gond, egészen addig, amíg valamelyikünk nem akarná a saját variációját KIZÁRÓLAGOSNAK beállítani...Szerintem ne csináld te sem ezt,mivel engem meg az ilyesmi szokott taszítani...De nagyon...
2016. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
titusz. ez a tiniknél működik, de egy érett férfit taszít. legyél vele őszinte, merd kimondani amit gondolsz magadról, róla és másról is, meg legyél beszélgetőpartner.
2017. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!