Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki számít sexy bitch-nek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki számít sexy bitch-nek?

Figyelt kérdés

David Guetta egyik számában a lányok sok fiúnak tetszenek. Miért?

Ki a sexy bitch vagy sexy chick?

Linkelnétek képeket, hogy még kire lehet mondani?

Köszönöm.


2010. ápr. 5. 18:04
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Hú, valószínű ez az az szám, köszi.
2010. ápr. 5. 18:19
 22/27 anonim ***** válasza:

"Már maga a címe: "Sexy bitch". Lehet bármilyen szexi, de a kurv@ az kizáró ok."


Ja, az telejsen mindegy, hogy miről szól a dal, meg mi az egész indíttatása, ha ez a cím, akkor az fertő. lal


Nem ismerem a dalt, de azért ennyire bezsűkültnek lenni komolyan...

2010. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy fertőnek látod...
2010. ápr. 5. 18:21
 24/27 anonim ***** válasza:

A 18:15-ös vagyok.

"mi a különbség a sexy bitch meg a bitch között?"

Vannak olyan kurv@k, akik nem szexik, de vannak olyanok, akik igen. Gondolom erre utal.

Velem is van így hogy a suliban a kurv@k ordítatják az ilyen zajt, de ha ott van a fülhallgatóm akkor egyből orvosolom a dolgot egy kis Metal-al.

2010. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nálam is a fülhallgató a megoldás,csak nálunk a fiúk hallgatják. Lányként én nem látom a különbséget, hogy melyik alulöltözött csaj szexi meg melyik kevésbé. Nyilván mindenkinek más az ízlése, de totál gáz ez így. Amúgy akiket eddig kérdeztem, hogy egy lány mitől szexi, a végén mindig oda lyukadtunk ki, hogy minél soványabb,annál jobb...
2010. ápr. 5. 18:34
 26/27 A kérdező kommentje:
Most nem azért,szerintem nem szebbek a túlsúlyos csajok, csak annyira nem érzek rá, hogy mi tesz vkt szexivé, szerintem. Mivel úgy vagyok vele,hogy ha alulöltözött, már nem is érdekel...
2010. ápr. 5. 18:36
 27/27 anonim ***** válasza:

18:15-ös szintén.

Áh, attól igazán lehet szexi a leányzó hogy kicsit telt, nem túlsúlyos, nem is dagadt, csak nem éppen vékony. A lányt is főként az is szexissé teheti, ha szereti saját magát és nem izgul a kinézete miatt.

2010. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!