Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egy ostoba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egy ostoba vicc vagy komolyan gondolja? (lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok.Az a helyzet,hogy sajnos fiuk terén nagyon sok rossz tapasztalatom van:S,sajnos sokszor vertek át:(,ezért nehezemre esik megbizni akárkiben is.Most van egy fiu a báttyám haverja multkor volt itt elöször és találkoztunk én csak szimplán elsétáltam mellete köszöntem azt annyi..de végül ö bejelölt facebookon most msn en is beszélgetünk szinte minden nap,akar velem találkozni kettesben,és kérte hogy én is kezdjek el beszélni a báttyámmal 2 ről mert hogy a bátyám nagyon nem támogatja a dolgot.Most az a nagy kérdés,hogy vajon ismét ostoba liba vagyok és bedöltem neki(mert én nagyon megszerettem:S:()avagy komolyan gondolhatja e a dolgot?!


tudom,hogy ezt így ennyiből nehéz megmondani de kérlekszépen értelmes válaszokat adjatok:(Tényleg nem tudom mi legyen:S.


kor: 16 l@ny 20 fiú.


2010. ápr. 5. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért ne akarná komolyan a dolgot?Elsőre sajnos ezt nem lehet tudni.Beszéld meg tesóddal,aztán a sráccal és lesz ami lesz. :)

18/L

2010. ápr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

háát ennyiből tényleg nem lehet rájönni

de erre csak úgy jöhetsz rá h beszélgetsz vele,és találkoztok is és vagy kialakul majd vmi köztetek vagy nem

de nemhinném h szivatna,a barátjának a tesóját,hidd el....csak szerintem már annyit csalódtál h bizalmatlan vagy és nem mersz bízni bennük

szvaó csak hajrá,szerintem tényleg akar vmit! :)


am bocsi, kérdezhetek vmit??nembiztos de lehet h ismerlek,nem vagy esetleg debreceni??

2010. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*javítanék: szvaó helyett szóval
2010. ápr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hehe...én Debrecen mellett lakom!


Szerintem komolyan gondolja ezt a dolgot,de azért nem árt még ismerkedni vele...de te tudod.

18/L

2010. ápr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a bátyád azért ellenzi a dolgot, mert tudja, hogy milyen a srác?

szerintem beszélj bátyáddal először

2010. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nemnem debreceni vagyok:).köszönöm a válaszokat,nem bátyám egyszerüen csak nem akarja h bármiféle kapcsolatom legyen a barátaival,még beszélö viszony sem:D:P


remélem tényleg komolyan gondolja mert öszintén kezdem megszeretni:S:(

2010. ápr. 5. 13:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Szija! Mikor az én kedvesem odajött hozzám egy koncerten, el sem hittem! Mindenki full jól nézett ki, gyönyörű lányok... Én meg melegítőben meg egy 70-es évekbeli farmerban,meg amúgy is szemüveges vagyok... Ő tök jó pasi volt,derékig érő haj, szép arc, és elkérte a számom annyira megharagudtam hogy ugrat...És együtt vagyunk több mint két éve, azt mondja, soha nem volt senkibe ennyire szerelmes:) Szóval egyáltalán nem biztos, hogy ugrat, szerintem csak kicsi az önbizalmad:)
2010. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát remélem igazatok van:(

igen nehezemre esik megbízni a fiukban sajnos sok rossz tapasztalatom van sok ostoba vicc áldozata voltam:(eezért nagyon nehezen hiszem el h egy oylan írtó aranyos fiu mint ö aki még ennek tetejébe vicces és helyes is velem foglalkozik )

2010. ápr. 5. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!