Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Egy nő mennyit gondol a szexre naponta?
20-as, 30-as, 40-es nőknél mi a jellemző?
Hogy változik ez a dolog
Csak saját magam nevében tudok nyilatkozni:
változó, van, amikor többet, van, amikor kevesebbet, de semmi esetre se bontható le ez napi szintre.
Ha a párommal talizok, távkapcsiban vagyunk, akkor állandóan, amikor meg a munkahelyemen dolgozom, akkor egyáltalán nem jut eszembe.
Hangulattól és kedvtől is függ, hogy mennyit gondolok rá.
25N
Én sokat,főleg,mivel most szingli vagyok és nincs alkalmam minden nap csinálni:D
20L
Hát nem tudom... én azt hittem, nem vészes a libidóm, de szerintem kb. félóránként 5-10 percet, ha belevesszük az alvási időt is. :D
De ez mindig így volt, amióta elkezdett bizseregni ott lent az ilyen gondolatokra. Csinálni még jobb, de abból messze nem igénylek ennyit.
20-onéves. (Nem kérek privit)
Ha aznap meg nem szexeltem, akkor minden hosszukas targyrol eszembe juta szex az elettarsammal. Szoval alap, h minden nap. Es meg akkor is eszembe jut sokszor egy nap.
30-asok vagyunk.
N
napi 2-3, de ez nem jelenti azt, hogy csinálnám is olyankor.
L21
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!