Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézznek meg az idős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézznek meg az idős férfiak?

Figyelt kérdés
Az idős férfiak állandóan megnézznek pedig nem öltözködök kihívóan.A velem korabeli fiúk meg nem nézznek meg.(15 éves lány)
2008. szept. 21. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
15 éves srácokat az érett nők érdeklik, az érett pasikat meg a fiatal húsi :)
2008. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
jajj engem is idegesít..sok vén fasz kiéhezve néz....brrr..
2008. szept. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Valószínüleg azért néznek meg, mert csinos vagy, vagy szép az arcod, vagy izlésesen öltözöl. Amig Nő és Férfi lesz a földön, ez így fog működni. Ez még nem tolakodás, legyél rá büszke!:)

A második válaszoló szerintem azért írt, mert őt veled ellentétben nem nézik meg!

2008. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Engem is megnéznek, és engem baromira kiráz a hideg, ha egy ilyen vén alkoholista megnéz... legszivesebben leugatnám a picsába... borzasztó idegesítő.. főleg, hha kacsintgat is mellé. de igen, ahogy az előző válaszoló is írta, ez így lesz mindig...
2008. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 vagyok és engem (is) inkább az idősebbek néznek meg,mint a velem egykorúak.Engem ez többek közt azért nem zavar,mert nekem inkább a 25-33 közöttiek tetszenek.

Az idősebbek szeretik a fiatal lányokat,akkor is ha nem öltözködnek feltűnően.Monjuk ez zavaró lehet,ha az 50 évesek csorgatják utánad a nyálukat meg beszólogatnak,ezt én sem szoktam annyira értékelni.De hát ez van.Ha más nem,legalább ez bizonyítja,hogy csini vagy, szóval emiatt ne bánkódj :)

2008. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nem azért írtam,én vagyok a 2...csak engem kiráz a hideg,mert olyan vén kujoncként néznek! semmi rossz szándékom nem volt ezzel!
2008. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, csak nem lehetett tudni, hogy általánosítasz, vagy egg időbebb férfirokonodról írsz!
2008. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Engem is folyton bámulnak és nagyon idegesítő. Ez még a jobbik eset.

Mikor a részeg kisebbségiek stírölnek megállás nélkül, beszólogatnak, és a bőzlő pofájukat odatolják az orromhoz na akkor már félek is. Undorító!

2008. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Vén kecske is megnyalja a sót." Én mindig ezt szoktam mondogatni magamnak ha rajtakapok egy vén faszit h hábul. esetleg kacsingat...
2008. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!